Film „Más allá de la Herencia” ze szczytnym przekazem

Dla Dulce Marii wspieranie szczytnych celów nie jest niczym nowym, a będąc częścią obsady ‘Más allá de la Herencia’ nowego filmu Alejandro González Padilla po raz kolejny ma możliwość pomóc innym.

„Czuję się zaszczycona i szczęśliwa, że jestem częścią tego filmu, którego celem jest podnoszenie świadomości na temat problemu jaki dotyka całą ludzkość” -mówi

W ekskluzywnym wywiadzie z Grupo Editorial La Verdad, kilka minut po tym jak nagrała jedną ze scen w Cancún, Dulce Maria zabiera głos w sprawie plastiku, zachęca, by ograniczyć korzystanie z niego, ponieważ niesie to za sobą wiele negatywnych skutków.

„Musimy ograniczyć zużycie plastiku. Rządy oraz przedsiębiorcy muszą zacząć robić swoje, promować więcej inicjatyw recyklingu i używać rzeczy biodegradowalnych”

Na temat jej udziału ‘Más allá de la Herencia’, Dulce Maria zdradza, że jej postać ma na imię Gabriela; jest to fajna dziewczyna, skupiona i całkowicie poświęcona swojej misji: czyste morze i przyroda.

„To jest coś co trzeba robić teraz, nie marnując czasu. Musimy chronić naszą planetą ponieważ jest tylko jedna i nie jest wieczna. Na moich profilach społecznościowych dziele się dokumentami, aby ludzie mogli zobaczyć i młodzież; to bardzo ważne, by działać, ponieważ te dokumenty pokazują co nas czeka w 2048 roku, że wszystko się skończy i będzie nas to dotyczyć.”

Źr: laverdadnoticias.com
tłum: Ola dla RBDpolonia.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.