Maite Perroni zachęca Latynosów do oddawania swoich włosów chorym na raka

Miami, 22 października (USA) – Meksykańska aktorka i piosenkarka Maite Perroni zachęcała dzisiaj społeczność Latynoską do oddawania swoich włosów do produkcji peruk przeznaczonych dla kobiet, które tracą swoje w wyniku leczenia raka.

Jako ambasadorka produktów do włosów marki Pantene, Perroni niesie wiadomość kampanii „Beautiful Lenghts” o tym, aby postawić się na miejscu innej osoby i pomóc tej osobie, która przechodzi przez ciężką walkę z chorobą, aby otrzymała ona pomoc.

„Współpracuję z tą piękną inicjatywą, ponieważ nikt nie jest wolny od choroby i wszyscy możemy coś zrobić, aby chorzy na raka poczuli się trochę lepiej”, powiedziała Perroni.

Kampania we współpracy Pantene i American Cancer Society została założona w 2006 roku w celu podarowywania peruk z naturalnych włosów, aby pomóc odzyskać część samooceny chorym na raka.

Celem jest informowanie i zachęcanie kobiet do zapuszczania włosów w zdrowy sposób tak by potem je ściąć i oddać kucyk długości 8 cali do produkcji peruk, które są dostarczane bezpłatnie

„Wszyscy znamy kogoś kto cierpiał lub cierpi na tę chorobę. Cały proces jest bolesny i dlatego uważam, że każdy z nas może się przyczynić, jak nasze włosy, aby wywołać czyiś uśmiech.”, dodała była członkini grypy RBD.

Perroni podkreśliła, że w ciągu 8 lat prowadzenia kampanii udało się dostarczyć 34.000 peruk wykonanych z darowizn 600.000 osób ponieważ do wytworzenia jednej potrzeba od 8 do 10 kucyków.

Aktorka podkreśliła również, że kampania jest organizowana z salonami urody w całym kraju, aby strzyc włosy za darmo tym, którzy chcą je oddać w ramach Narodowego Dnia Oddawania Włosów, 22 listopada.

Aktorka, która właśnie zakończyła w Meksyku nagrania telenoweli „La Gata”, która w USA transmitowana jest przez kanał Univision zwróciła uwagę, że ważne jest oddawanie, ale jeszcze ważniejsza jest profilaktyka.

„Zawsze mówię, że należy upewnić się, że z twoim ciałem jest wszystko w porządku, należy poddać się badaniu i nie należy lekceważyć żadnej zmiany czy nieprawidłowości. Najważniejsza jest profilaktyka i to jest wiadomość, którą chcę przekazać.”, powiedziała piosenkarka, która obecnie przygotowuje koncert, który zagra 6. listopada w Teatro Metropolitan w mieście Meksyk.

Wydarzenia Promocje & Nagrody (Eventos) > 2014 > Maite Perroni > Rozdawanie autografów i konferencja kampanii Beautiful (22.10)

źródło: telemundoatlanta.com
Tłum: maite-perroni.blog.pl

Share

One thought on “Maite Perroni zachęca Latynosów do oddawania swoich włosów chorym na raka

  1. Fajnie, że wspiera taką akcję i jest jej ambasadorką 😀 Rzeczywiście jest to bardzo ważne. I pięknie wyglądała na tym wydarzeniu. Ślicznie jej w różowym <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.