Maite Perroni projektantką!

National Stores Inc. ma przyjemność ogłosić współpracę z czołową Meksykańską aktorką/piosenkarką/autorką tekstów, Maite Perroni. Perroni, która ma mocne poparcie w Ameryce Łacińskiej jak i społeczności latynoskiej w USA, wprowadzi Maite Perroni Colleción, nowoczesną linię mody inspirowaną jej ulubionymi projektantami i która odzwierciedla jej własny gust.
maiperrcoleccion

„Jestem bardzo zadowolona z możliwości współpracy z National Stores, aby wprowadzić moje projekty na amerykański rynek oferując ekskluzywną i wartościową kolekcję mody dla ich klientów”, powiedziała Perroni. Kolekcja będzie obejmować zestawy, rzeczy osobne, które można nosić w różnych zestawieniach i sukienki w cenie od 7.99$ do 14.99$.

Pierwsza kolekcja zostanie wprowadzona do sklepów na początku października 2014, co miesiąc będzie uzupełniana o nowe kolekcje. Perroni uruchomi swoją nową linię osobiście w kilku lokalizacjach Fallas na początku grudnia. Harmonogram zostanie zamieszczony na stronie internetowej.

National Stores Inc. jest rodzinną własnością, prorodzinną firmą, która powstała w 1962 roku i rozrosła się od pojedynczego sklepu w centrum Los Angeles do ponad 200 dogodnych lokalizacji w pięciu stanach: Kalifornia, Texas, Arizona, Nowy Meksyk i Nevada.

National Stores Inc.
działa pod nazwami: Fallas Paredes, Fallas Discount Stores, Fallas Kid Stores i Factory 2-U. Sklepy oferują duży wybór wysokiej jakości markowych i prywatnych linii odzieży dla mężczyzn, kobiet, chłopców, dziewcząt, niemowląt, maluchów oraz bieliznę damską, buty i do wystroju domu.

źródło: theobjective.com, factory2-u.com
tłum: maite-perroni.blog.pl

Share

One thought on “Maite Perroni projektantką!

  1. Bardzo się cieszę, że Mai stworzyła własną kolekcję ubrań. I z tego co już zauważyłam to dosyć dobrze jej to wyszło, bo ubrania są naprawdę ładne i niedrogie (!) 🙂
    Sama chętnie bym takie zakupiła. Super by było gdyby taki sklep z linią ubrań Maite pojawił się w Polsce, ale szczerze w to wątpię :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.