William Levy pomija pracę z Maite Perroni

Jakież zaskoczenie spotkało fanów aktora William`a Levy (34. l), ponieważ podczas wywiadu z amerykańskimi mediami o swojej karierze zawodowej pominął on swój udział w telenowelach ‚Cuidado con el ángel’ (Nie igraj z aniołem) i ‚Triunfo del amor’ (Triumf miłości), w których zagrał główne role u boku Maite Perroni.

Poprzez sieci społecznościowe, wielu fanów Kubańczyka miało pretensje na temat jego zapomnienia, ponieważ według nich nie wydaje się im sprawiedliwe, aby przedstawiał swoją całą karierę aktorską nie wspominając o tych dwóch produkcjach.

Wielu fanów wysłało wiadomości sugerujące, że aktor najwyraźniej ma jakiś problem z tymi melodramatami, czy też może chodzić o to, że jego współpraca zawodowa z piosenkarką nie zakończyła się najlepiej. To co godne uwagi jest to, to że publiczność Levego oczekuje wyjaśnienia, ponieważ zakwalifikowali jego postawę jako „haniebną”.

źródło: tvnotas.com.mx, maite-perroni.blog.pl

Share

2 thoughts on “William Levy pomija pracę z Maite Perroni

  1. Dziwna sytuacja. W sumie też nie wiem czemu mówi się, że ich współpraca nie zakończyła się najlepiej, bo wtedy ani nie oglądałam tych telek z nimi ani się chyba tym jeszcze w ogóle nie interesowałam itp. Może się o coś pokłócili czy coś, no nie wiem, żadnych szczegółów nie słyszałam, tylko tyle właśnie, że nie zakończyli dobrze współpracy, jako przyjaciele.
    Ale mimo wszystko trochę chamskie z jego strony, że pomija te telenowele. Tym bardziej, że były one hitami i zostały raczej dobrze przyjęte, więc w jego dorobku, w jego karierze miały z pewnością duże znaczenie. Nieważne czy zakończyli wszystko przyjaźnie czy nie to nie powinien tak robić. Szanuję go i jest spoko (no i mega przystojny ;p <3), ale to trochę dziwne. Z resztą przecież Maite nie pomija tych telenowel, a też tam grała, no i z nim, więc teoretycznie mogłaby zrobić to co on. No ale jak widać Mai wie jak postępować, a William może niekoniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.