Maite Perroni świętuje uruchomienie ‘Maite Perroni Collection’

Van Nuys, Kalifornia, 8 grudnia 2014 (USA) – W ubiegłym tygodniu Meksykańska aktorka i piosenkarka Maite Perroni spełniła jedno ze swoich największych marzeń uruchomienie swojej pierwszej linii odzieży, Maite Perroni Collection. Linię ubrań można aktualnie znaleźć w sklepach Fallas Paredes w Stanach Zjednoczonych. Maite Perroni Collection jest to linia odzieży, która wyróżnia się posiadaniem bardzo przystępnych cen. Aby świętować premierę protagonistka telenoweli „La Gata”, która jest obecnie emitowana przez kanał Univision pojawiła się na trzech podpisywaniach autografów w trzech różnych lokalizacjach Fallas Paredes w południowej Kalifornii: Los Angeles, Huntington Park i Van Nuys. W każdej spotkała się ze swoimi fanami. Podczas podpisywania autografów w Huntington Park otrzymała specjalne wyróżnienie od burmistrza miasta.

Trzecie z podpisywań, które odbyło się w Fallas Paredes znajdującym się w mieście Van Nuys w miniony piątek. Były tam setki fanów, którzy potwierdzali nabycie ubrań z kolekcji robiąc pamiątkowe zdjęcie z Maite Perroni. Wśród jej fanów mogliśmy znaleźć osoby w każdym wieku, począwszy od matek z kilkumiesięcznymi dziećmi, aż po babcie, które gratulowały jej telenowel. Dając jasność, że Maite ma publiczność wśród wszystkich grup wiekowych.

Wydarzenia Promocje & Nagrody (Eventos) > 2014 > Maite Perroni > Inauguracja Maite Perroni Collection, Los Angeles, USA (5.12)

źr. EstrellasenLA (YT), estrellasenlosangeles.com (fotos), tł. maite-perroni.blog.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.