Maite Perroni chce uruchomić swoją linię odzieży w Meksyku

Meksykańska aktorka Maite Perroni przeżywa bardzo udany etap w sferze zawodowej oprócz wydania swojej płyty ‚Eclipse de Luna’ i trasy koncertowej, którą odbyła w celu jej promowania należy dodać, że była RBD zagrała także główną rolę w telenoweli „La Gata”, która odniosła duży sukces w Meksyku. Jakby to nie było wystarczające, w ubiegły piątek Maite zaprezentowała swoją własną linię odzieży- która obejmuje akcesoria, torebki, sukienki, legginsy, spódniczki, bluzki i szorty w bardzo przystępnych cenach – w oddziale Fallas Paredes, Huntington Park (Los Angeles) a teraz pragnie móc zrobić to w swoim ojczystym kraju.

„Mam nadzieję, że to się uda, pracujemy powoli, jest to długi proces, pracowaliśmy około półtora roku nad tą kolekcją i nad tą linią, (…) która już pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, teraz mam nadzieję móc zrobić to samo tutaj (w Meksyku), ale krok po kroku, wszystko w swoim czasie.”,

ujawniła w programie Hoy, Televisy.

Ponadto, aktorka przeżywa także szczęśliwy etap na płaszczyźnie osobistej, ponieważ jest przekonana, że odnalazła w Koko Stambuk`u, autorze tekstów i chilijskim producencie, swoją drugą połowę.

„Kiedy dwie dusze się odnajdują, to nieważne jak różne by się wydawały, serce nie kłamie i potrafi rozpoznać.”,

– napisała w ubiegłym tygodniu piosenkarka na swoim koncie na Instagramie.

Prezentuję Wam również wideo z wywiadem dla Canal de Las Estrellas, w którym Maite Perroni mówiła o promocji swojej linii ubrań w Meksyku, projektach i wielu innych rzeczach. Zobacz:

źr. MpwCalifornia (YT)
źródło: msn.com, maite-perroni.blog.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.