Maite Perroni, nikt jej nie przyćmi

Maite Perroni przeżywa chwile osobistego i zawodowego spełnienia oraz satysfakcji.

I to, że uznawana jest obecnie za jedną z najbardziej pożądanych meksykańskich postaci w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Została zakwalifikowana do 10 najpiękniejszych twarzy na świecie, wraz z Emmą Watson, Jennifer Lawrence i Natalie Portman. Ponadto, telenowela „La Gata” (Univisión) jest na pierwszym miejscu oglądalności w krajach takich jak Peru, gdzie udało jej się osiągnąć 23.4 punkty, a w Meksyku była jedną z najchętniej oglądanych.

I jakby tego było mało, jej debiutancki album „Eclipse de Luna” ulokował się na samych szczytach list przebojów. Obecnie promuje „Todo lo que soy”, swój czwarty singiel, który nagrała w duecie z Hiszpanem, Alex`em Ubago.

maite-perroni-univision-upfront-2014_4

ALEJANDRO GONZÁLEZ BAÑUELAS: Co takiego podoba ci się w bachacie?

MAITE PERRONI: Jest to gatunek muzyczny, który od zawsze mi się podobał, który szanuję, który mnie pobudza i bardzo motywuje. To bardzo romantyczny gatunek, z ukrytą zmysłowością, jest w nim romantyzm, miłość, latynoski piękny muzycznie wyraz. Zawiera wszystkie latynoskie dźwięki.

AGB: Co sądzisz o tym, że jesteś już określana jako reprezentantka bachaty, wraz z Prince Royce i Romeo Santos’em?

MP: To bardzo miłe uczucie, ponieważ ludzie docenili naszą pracę, którą wykonaliśmy z wielką starannością, bo jako że nie jestem z Dominikany, to trudno jest grać gatunek, który nie pochodzi z twojego kraju i twoich korzeni. Fakt, że jestem uznawana za kobiecą reprezentantkę bachaty sprawia mi ogromną radość, jednocześnie szanuję przy tym artystów, którzy go reprezentują.

AGB: Pracujesz już nad swoją kolejną płytą?

MP: Właśnie zaczynamy ją tworzyć. Kończę obecnie promocję utworu „Todo lo que soy”, z którym zamykam cykl „Eclipse de Luna”.

maite-perroni-stars-la-gataAGB: Jakie wyzwania postawiło ci granie w „La Gata”?

MP: Jest to postać, która się broni i stawia czoło światu. Życie stawia jej wiele wyzwań w miłości, w jej sytuacji ekonomicznej i jej niezależności kiedy to przez wypadek zostaje sparaliżowana.

AGB: Czego nauczyłaś się pracując na wysypisku śmieci?

MP: Jest to praca, styl życia. Przebywanie na wysypisku jest dosyć ciężkie, ponieważ jesteś otoczony śmieciami, różnymi rodzajami zakażeń, jako że krąży w powietrzu wiele wirusów.

AGB: Łatwo podnosisz się z porażek?

MP: Owszem. Zawsze należy iść na przód, nie możesz siedzieć i płakać, to strata czasu.

AGB: Czy Meksyk ma to na co zasługuje?

MP: Może mieć znacznie więcej, jest to kraj który ma absolutnie wszystko, ale są rzeczy, które powinny ulec poprawie.

AGB: Linia odzieżowa Maite Perroni Collection w Stanach Zjednoczonych jest dostępna w 335 sklepach, jest to linia „casual” (na co dzień), bardzo przystępna, której cena waha się pomiędzy 5 a 12 dolarów. Praca zespołowa?

MP: To jest podstawa, należy bawić się tym i cieszyć ze swoimi współpracownikami, ponieważ jeśli wszyscy robimy to co lubimy, dlaczego miałoby źle wypaść?

KRÓTKA BIOGRAFIA:

Imię i nazwisko: Maite Perroni Beorlegui
Zawód: aktorka i piosenkarka
Narodowość: meksykańska
Wiek: 31
Stan cywilny: Panna

źródło: mundohispanico.com
tłumaczenie: Elena

Share

One thought on “Maite Perroni, nikt jej nie przyćmi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.