Maite Perroni mówi o ponownym spotkaniu RBD, trasie koncertowej i nowych projektach

Piękna meksykańska aktorka i piosenkarka Maite Perroni rozpoczyna rok z promocją Todo lo que soy, utworu który wykonuje razem z hiszpańskim piosenkarzem Alex`em Ubago i czwartym singlem z jej pierwszej solowej muzycznej produkcji Eclipse de Luna. W ekskluzywnym wywiadzie dla starMedia skomentowała szczegóły swoich projektów, trasy koncertowej i plotki o możliwym ponownym spotkaniu z grupą RBD. Zobacz co nam powiedziała!

024

1. Jak się czujesz?

Czuję się bardzo szczęśliwa w pomyślnym momencie, ponieważ mam to szczęście, że robię to co lubię i jednocześnie szczęście dzielić się tym z tymi, których najbardziej kocham.

2. „Todo lo que soy” jest utworem, który spodobał się twoim fanom. Jak się z tym czujesz?

Cieszę się, że został dobrze przyjęty, współpraca z Alex`em była wspaniała. On był tym, który zgodził się wykonać gatunek zupełnie odmienny dla niego, to również jest coś wyjątkowego. Jest to romantyczna piosenka, która mówi o chęci odzyskania tej wielkiej miłości i jest idealna, aby przejść do pożegnania tej pierwszej płyty, która pozwoliła mi zrobić pierwszy krok w muzyce.

3. Planujesz realizację trasy koncertowej w tym roku?

Chcę dotrzeć wszędzie z moją muzyką, móc być w Hiszpanii, Chorwacji, Grecji, Argentynie, Brazylii i wielu krajach gdzie były pozytywne recenzje i spodobała się moja płyta. Ale wszystko ma swój proces w tym momencie przedstawiam osobom i organizatorom, aby poznali mój projekt. Mającwięcej piosenek, które nadal kompletuję, aby któregoś dnia powiedzieć robimy trasę koncertową. Jestem pierwsza, która chciałaby zrobić turnee po całym świecie.

„Z moją linią odzieżową chcemy sprawić, aby kobieta poczuła się dobrze”

0194. Jakie masz inne projekty?

Pod koniec 2014 roku uruchomiliśmy linię odzieżową w niektórych sklepach w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico. Wraz z zespołem projektantów sprawdzamy co dzieje się w modzie, jakie są trendy i dostosowujemy je do realnego świata i prawdziwych kształtów kobiecego ciała. Dla mnie to bardzo ważne, aby podzielić się z kobietami, że nie wszystko jest takie jak wychodzi na zdjęciu w magazynie z kobietą po Photoshopie na idealnej okładce. My kobiety mamy różne kolory skóry, wzrosty i kształty. To czego pragnę to, aby wraz z przystępnymi cenami mogły odnaleźć tę wygodę, osobowość i sprawić, aby kobieta poczuła się dobrze, akceptując siebie taką jaka jest.

„Nie ma żadnego ponownego spotkania z RBD”

5. Pojawiły się pogłoski o możliwym ponownym spotkaniu grypy RBD. To prawda?

Nie ma żadnego ponownego spotkania, na tę chwilę wszyscy mamy przyjacielskie relacje, ale gdzie każdy żyje swoim życiem, ma swoje własne projekty i priorytety, a nie jest to moment w którym nasze priorytety się spotykają. To co jest zgodne to to, że jesteśmy 6 osobami, które wspólnie przeżyły tak wiele rzeczy, że się kochamy, mamy do siebie empatię i ogromnie wielką sympatię.

źródło: starmedia.com, tł. maite-perroni.blog.pl

Share

One thought on “Maite Perroni mówi o ponownym spotkaniu RBD, trasie koncertowej i nowych projektach

  1. szkoda, że nie ma spotkania, nawet na tą kolacje. Pedro znów naobiecywał, zresztą o filmie dokumentalnym też na razie cisza 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.