Konkurs! Wygraj folder z serialu „Nie igraj z aniołem”

Strona novela.pl ogłosiła konkurs dla wszystkich fanów telenoweli „Nie igraj z Aniołem” Koniecznie przeczytaj jaka jest nagroda i co najeży zrobić by ją wygrać:

    Emitowana po raz trzeci przez Czwórkę od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 meksykańska telenowela „Nie igraj z aniołem” cieszyła się zainteresowaniem widzów. Chociaż do jej zakończenia pozostało już zaledwie 5 odcinków, bohaterowie wykrekowani prez Maite Perroni i Williama Levy’ego z pewnością zapadną na długo w pamięć. Zanim zobaczymy szczęśliwy finał tej pary, spróbujmy jeszcze trochę zamieszać w ich życiu.

    Ogłaszamy konkurs w którym do wygrania są oryginalne foldery telenoweli „Nie igraj z aniołem”. Aby je zdobyć trzeba wykazać się pomysłowością i lekkim piórem. Przez 194 odcinki Marichuy i Juan Miguel nie raz darli ze sobą koty, rozstawali się i godzili, bo ktoś spiskował przeciwko nim. I choć mogłoby się wydawać, że przeszli już przez wszystko, my chcemy ich wystawić na jeszcze jedną próbę. O tym, co ich spotka zadecydujecie jednak Wy!

    Sięgnijcie po czystą kartkę i postawcie się na moment na miejscu scenarzystów, uknujcie własną intrygę, posługując się bohaterami telenoweli lub wplątując własne, stwórzcie z niej krótką historyjkę i wyślijcie do nas na adres kontakt@novela.pl Na Wasze opowiadania czekamy do piątku 20 lutego. Najciekawsze prace nagrodzimy i opublikujemy na łamach portalu novela.pl Do dzieła!

Aby przenieść się do notki konkursowej na novela.pl KLIKNIJ TUTAJ lub na zdjęcie poniżej:
ccea-konkurs

Źr. Novela.pl

Share

2 thoughts on “Konkurs! Wygraj folder z serialu „Nie igraj z aniołem”

  1. Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować do organizatora, którym jest strona novela.pl 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.