Maite Perroni wspomina trudny moment jakim był rak jej mamy

Trudne chwile przeżyła Maite Perroni, 32 lata, kiedy jej mama, Maite Beorlegui, powiedziała jej, że cierpi na raka piersi; to była ciężka próba dla obydwóch, jednak nie poddała się i wykorzystując swoją popularność starała się podnosić świadomość i pomagać wielu ludziom, którzy przechodzą to samo.

W ten sposób, Perroni dołączyła do społecznej inicjatywy dzięki programowi jednego ze znanych produktów do mycia włosów. I wraz z nim wspomaga, by ludzie zrozumieli znaczenie oddawania włosów dla kobiet, które straciły swoje w wyniku leczenia raka chemioterapią.

maitePerroni_conMaiteBeorlegui
Maite oświadczyła w rozmowie z mediami:

„Mojej mamie zdiagnozowano raka w 5 stopniu zaawansowania, który jest ostatnią fazą i to było coś, co stało się nagle.”

Aktorka, która zagrała główną rolę w telenoweli „La Gata”, była poruszona wspominając tę trudną przeszkodę przez którą jej mama przeszła przed trzema laty. Zabiegi i każde badanie, które wykonywano jej mamie, dawały im nadzieje na powrót do zdrowia, ponieważ choroba cofnęła się do 2 stopnia.

„Nie mogłam przestać płakać, moja mama również. Przytulałyśmy się, płakałyśmy… To była zaskakująca zmiana ze stopnia 5 na 2.”,

– wyraziła Perroni, która czeka na to, aby upłynął niezbędny czas by całkowicie pozbyć się raka u jej mamy i w ten sposób móc wszem i wobec ogłosić, że wygrała walkę.

źródło: tvnotas.com.mx, tł. maite-perroni.blog.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.