Maite Perroni i Angelique Boyer, młode królowe meksykańskich telenowel

Maite Perroni i Angelique Boyer stały się w ostatnich latach nowymi królowymi meksykańskich telenowel. Ich młodość, charyzma i uroda uczyniły je ulubienicami Televisy i publiczności nie tylko w Meksyku, ale także na całym świecie.

Maite Perroni
i Angelique Boyer to nowe‚ młode królowe meksykańskich telenowel’, tytuł który udało im się zyskać także dzięki swojej ciężkiej pracy i sukcesowi swoich głównych bohaterek.

W odpowiedzi na to, Perroni wyraziła zadowolenie z bycia częścią tego uznania: „Jestem zachwycona”, powiedziała aktorka prasie w studiach Televisy.

Dla piosenkarki dzielenie tego tytułu z Boyer jest istotne, ponieważ bardzo podziwia jej pracę. Aktorki grały razem w telenoweli „Rebelde” i były koleżankami w szkole aktorskiej.

„Szanuję bardzo Angelique (Boyer); bardzo podoba mi się jej praca. Byłyśmy razem w CEA (Centrum Edukacji Artystycznej) Televisy, tak więc myślę, że razem dorastałyśmy i każda z nas wykonała swoją pracę, każda rozwinęła się zawodowo. Z mojej strony, podziwiam, szanuję i bardzo doceniam wszystko co zrobiła”, powiedziała.

Perroni obecnie występuje z dużym powodzeniem w telenoweli „La Gata” w Meksyku a 15 lipca do sprzedaży trafił w wersji Deluxe jej album Eclipse de Luna.

Angelique Boyer z powodzeniem zagrała niedawno w telenoweli „Lo que la vida me robó”, będącej remak`em „Amor Real”, gdzie zagrała Monserrat. Dzieliła role z Sebastiánem Rulli, z którym jak się wydaje przeżyła gorący romans po zakończeniu swojego uczuciowego związku z Jorge ‘El Güero’ Castro.

źródło: trome.pe , peopleenespanol.com
tłum: maite-perroni.blog.pl

Share

2 thoughts on “Maite Perroni i Angelique Boyer, młode królowe meksykańskich telenowel

  1. Fajnie, że obie zostały wyróżnione w ten sposób. Jest to dla nich z pewnością ważne i miłe, bo osiągnęły to dzięki swojemu talentowi i włożyły w to wiele pracy. Obie są wspaniałe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.