Maite Perroni o swoich początkach: „Powiedzieli mi, że nigdy nie zrobię kariery!”

Maite Perroni jest obecnie jedną z najbardziej popularnych piosenkarek i aktorek latynoskich, ale pomimo jej talentu wielu wróżyło jej niepowodzenie i zapewniało, że nigdy nie uda jej się zbudować kariery.

Oczywiście, udało jej się pokazać im, że się mylili. Obecnie występuje w nowej telenoweli „La Gata” i wróciła do nagrywania muzyki. Jednak wciąż pamięta przykre słowa, które usłyszała:

„Otrzymałam wiele słów krytyki na przestrzeni lat. Pamiętam, że kiedy zaczynałam wielu mówiło mi, że nigdy nie dostanę głównej roli, że nie mam osobowości. Powiedziano mi, że kiedy RBD się rozpadło nic innego nie uda mi się już zrobić. Oczywiście zabolało mnie to, ale i poczułam, że to było zobowiązanie, obiecałam sobie, że udowodnię im, że jest inaczej.”, powiedziała dodając, że jej celem było nagrać album jako solistka i zdobyć główną rolę w serialu.

„Nie wiedziałam czy uda mi się to osiągnąć, czy nie. Ale od tamtego momentu cała moja energia i praca były wkładane w to, aby stopniowo, krok po kroku przejść do realizacji swoich celów.”

Maite niedawno wydała album „Eclipse de Luna”, który jak mówi był ryzykownym posunięciem, zważywszy na to, że odważyła się powrócić do muzyki po tak wielu latach. Dodaje, że wciąż nie wie, czy to będzie jej ostatni album czy pierwszy z wielu, które się ukażą.

„Ja żyję z dnia na dzień, a moim zamiarem teraz jest, aby podzielić się tym albumem i aby dalej robić to, co kocham najbardziej. Zobaczymy, co mi życie przygotuje w przyszłości.”

źródło: bravo.rs
tłum: maite-perroni.blog.pl

Share

One thought on “Maite Perroni o swoich początkach: „Powiedzieli mi, że nigdy nie zrobię kariery!”

  1. Tacy ludzie są żałośni. To jest tylko zwykła zawiść i zazdrość. Bo oni nie osiągnęli niczego i nie są tak zdolni i utalentowani, piękni i inteligentni jak Maite. Ona doszła do tego ciężką pracą i ma do tego talent. Ale wiadomo, że to też mogła być dla niej dobra motywacja, żeby pokazać takim ludziom, że potrafi, że może zajść daleko własną praca i poświęceniem. I proszę, mamy efekty. A kto wie, może gdyby nie ci ludzie, dzisiaj nie byłaby tu gdzie jest.
    Co do płyty, to ja osobiście mam nadzieję, że jest to jedna z wielu jakie wyda 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.