Anahi fałszywie uśmiercona w sieciach społecznych.

Ten tydzień przyniósł okrutną plotkę na temat rzekomej śmierci ex-m wokalistki zespołu RBD, Anahi. Choć żywa i z dobrym zdrowiu niestety wstąpiła w szeregi sław, które zostały uznane za zmarłe przez kłamstwo, które obiegło sieci społeczne.

W odróżnieniu od wielu takich oszustw ogłaszających śmierć gwiazd, ta była na innym poziomie. Na facebooku została stworzona strona o śmierci wokalistki, która zgromadziła ponad milion lajków. Według zamieszczanych tam informacji wokalistka i jej narzeczony mieli zginąć 25 sierpnia w wypadku samochodowym.
Słowa „Murió Anahí” okupowały przez kilka godzin twitter.
Aktorka nie po raz pierwszy została ofiarą tego typu plotek.

Źr: es.mediamass.net, RBDPolonia.com

Share

6 thoughts on “Anahi fałszywie uśmiercona w sieciach społecznych.

  1. jak można życzyć komuś śmierci,szczególnie tak wspaniałej osobie.Nie dawno taka sama historia miała miejsce z Maćkiem Musiałem,co nie byłą prawdą oczywiście.Jak ludzie mogą być tak podli.Nie ma słów.Trzymaj się Anahi :*

  2. nigdy nie uwierzyłabym w taką plotkę 🙂 dopiero jak ukazała by się oficjalna informacja. Ludzie nie mają co robić ;c

  3. Nigdzie nie widziałam takiej informacji, ale to chyba lepiej, bo rzeczywiście mogłabym uwierzyć. A wiadomo, że taki był cel osób, które wymyśliły tę plotkę. Jak można? Jak można być tak podłym i bezuczuciowym, żeby stwarzać takie głupoty. To już jest szczyt, przegięcie, bo pisanie o czyjejś śmierci to… no po prostu nie wiem jak to nazwać. Ci ludzie przekroczyli granice, bo to nie jest żart, to nie jest śmieszne. Ciekawe co oni by czuli gdyby przeczytali w internecie taką informację o śmierci kogoś ze swoich bliskich. No właśnie. Nie byłoby to fajne. Tacy ludzie to zwykli idioci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.