Maite Perroni wznawia trasę jako piosenkarka

Teraz kiedy La Gata wkracza w końcową fazę nagrań Maite Perroni potwierdza, że wznawia trasę promocyjną swojego albumu Eclipse de Luna.

Teraz kiedy La Gata wkracza w końcową fazę nagrań Maite Perroni potwierdza, że wznawia trasę promocyjną swojego albumu Eclipse de Luna rozpoczynając tournee w Dolores Hidalgo w najbliższy piątek!

„Dokładnie tak!! 5 września wystąpię w Hidalgo, tak więc zapraszam, mam nadzieję, że będziecie mogli nam towarzyszyć, tego wieczora będę tam i już powoli zaczynam mieć trochę więcej występów ponieważ zaczyna zbliżać się koniec telenoweli, a więc wszystkim co przygotowywaliśmy od początku roku będziemy mogli się teraz podzielić.”

Piosenkarka nie może powstrzymać dzielenia się swoim szczęściem, ponieważ teledysk „Vas a querer volver” trzeciego singla z jej albumu, już osiągnął ponad 900 tysięcy odsłon w sieci.

W tym tygodniu La Gata ma swoją premierę w USA, więc była RBD zapewniła, że jest wdzięczna wszystkim fanom, którzy wspierają ją także w Stanach Zjednoczonych.

„Jestem bardzo podekscytowana dlatego, że w końcu poznają Kocicę (La Gata), dowiedzą się o czym jest cała ta historia, to projekt z którego jestem bardzo zadowolona zarówno zawodowo jak i osobiście”.źródło: televisa.com
tłum: maite-perroni.blog.pl

Share

One thought on “Maite Perroni wznawia trasę jako piosenkarka

  1. Super, że znowu wraca tak bardziej konkretnie do śpiewania. Pewnie teraz szykuje się jakaś, chociażby mała trasa. No bo do Europy pewnie niestety nie przyjedzie. Szkoda :/
    Ale fajnie, że w ogóle coś będzie i da koncerty w Brazylii, w Meksyku, a może i w USA 🙂
    Do tego fantastycznie, że pod koniec roku będą kręcić czwarty już singiel. Mam ogromną nadzieję, że to w końcu będzie jakiś z tych, który naprawdę ma szansę być wielkim hitem, jeśli zdecydują się go wypromować, zrobić jako singiel i nakręcić klip. A według mnie Ojos Divinos najbardziej się nadaje na hit :d

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.