Dulce Maria i El Dasa gotowi na “Va por ti”

Chociaż dzieli ich bardzo wiele Dulce Maria i El Dasa, spotkają się jako kapitanowie w muzycznym konkursie „Va por ti” telewizji Univision.

„Teraz moja kolej by wesprzeć kogoś w osiągnięciu marzenia” powiedział w środę El Dasa w rozmowie telefonicznej dla The Associated Press „Pozytywną stroną jest to, że byłem już częścią podobnego konkursu, a nawet kilku, odkąd zacząłem śpiewać, dlatego też wiem co czują inni, czym żyją i czego pragną.”

Ze swojej strony ex RBD zdradziła, że choć po raz pierwszy występuje w roli kapitana i nie miała wcześniej do czynienia z konkursami, to ma dużo doświadczenia, którym chce podzielić się z aspirującymi do sukcesu.

„Rozpoczęłam karierę niemal 24 lata temu, mając 5 lat, więc doświadczyłam wielu prób. Byłam wzruszona gdy mówiono mi TAK, dotykało mnie to gdy mówiono mi Nie.
Wiem jak to jest gdy Ci odmawiają i pragnę przekazać tym, którzy sie tu nie zatrzymali, wasze marzenie nie kończy się na tym miejscu.”

W programie, którego premiera odbędzie sie w niedziele, pojawi się również w roli kapitana Kubańsko-amerykański piosenkarz Jencarlos Canela. Sędziami będą natomiast Larry Hernández i Alejandra Guzmán, a gospodarzem show Galilea Montijo.

Po przesłuchaniach w Los Ángeles, Nowym Yorku, Chicago, Houston, Miami, Puerto Rico oraz całej sieci web, wybrano 28 zawodników, z których każdy kapitan wybierze po 7 do swojej ekipy.

„Ktoś może nie śpiewa za dobrze, ale ma świetną postawę, przygotowuje się i z każdym tygodniem staje się lepszy, zarażając entuzjazmem, może wszystko zmienić.”

„Dołożymy mnóstwo wyzwań, rok, bachata, ranchero, zespół, tak więc należy mieć element, który obejmie każdy z tych gatunków”

Żr: gentedehoy.com 2001

Share

3 thoughts on “Dulce Maria i El Dasa gotowi na “Va por ti”

  1. Dokładnie. Fajnie, że bierze udział w programie tego typu, bo ciągle ma kontakt z muzyką, czyli właśnie tym co kocha. I świetne jest to, że ta swoją miłością do śpiewania, występowania może się podzielić z innymi i ich tym zarazić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.