Christopher chciałby zagrać w podobnym filmie do „Lśnienie”

Wierni fani kina narodowego i miłośnicy horrorów zgromadzili się w Cinépolis na Placu Uniwersyteckim, żeby zapoznać się z nową kinową propozycją wyprodukowaną przez José María Torre.

Film „Más Negro que la Noche” (Ciemniejszy niż noc), to remake historii nagranej w latach 70-siątych przez Carlos’a Enrique Taboada, protagonizowanej przez Erédira Ibarra, Adrianę Louvier, Zurie Vegę oraz hiszpankę Ona Casamiquela, które zaprezentowały się na czarnym dywanie, podobnie jak goście specjalni.

Juanchi Torre przybył bardzo wcześnie ze swoją żoną, Marcela Gomez, aby zając wyjątkowe miejsce i cieszyć się filmem swojego starszego brata.

Uwielbiam horrory, jestem bardzo podekscytowany z powodu Chemy, nie widziałem oryginału, tak więc nie mam punktu zaczepienia żeby porównać, ale jestem pewien, że będzie świetny„, skomentował reżyser platformy Compra Moda Nacional.

Bárbara de Regil, Claudia Estrada i José Pablo Minor, to niektórzy z obecnych na premierze pierwszego meksykańskiego filmu w rzeczywistej akcji rozwiniętej w 3D.

Lubię filmy tego gatunku, ponieważ cie zaskakują, ponad to kiedy są oparte na faktach jest to gwarancja, że film będzie świetny„, powiedział José Pablo, prowadzący Zona Trendy.

Christopher von Uckermann podkreślił jak ważne jest żeby narodowe produkcje otworzyły się na nowe technologie i wyznał, że chciałby zagrać w jakimś horrorze takim jak ‚Lśnienie’ (The Shinning).

Tłumaczenie: Elena
Nie Kopiować!!!

Share

2 thoughts on “Christopher chciałby zagrać w podobnym filmie do „Lśnienie”

  1. Fajnie, że ma takie chęci. Mam nadzieję, że mu się to uda i będzie spełniony aktorsko grając w czymś co mu się bardzo spodoba. Dlatego życzę mu sukcesów i tego, aby zagrał w jakimś horrorze jak „Lśnienie” jeżeli właśnie o tym marzy 😉 Może świat w końcu o nim szerzej usłyszy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.