Anahi i Manuel będą starać się o dziecko pod koniec roku

Ten rok dla Anahi z pewnością jest jednym z najbardziej intensywnych. Mimo, że niedawno została żoną Manuela Velasco i wiele osób myślało, że to zamknie jej drzwi do kariery. Nic bardziej mylnego.
Tak jak obiecała, Anahi wraca do muzyki, od razu zaskakując i wypuszczając niedawno piosenkę dla swoich fanów „Estan Ahi„. A teraz rozpoczyna promocję swojego pierwszego singla „Rumba„, promującego jej kolejna płytę, która wyjdzie najprawdopodobniej w październiku 2015 i jak sama piosenkarka mówi na pewno nas zaskoczy.

anahiritmoson2

W wywiadzie dla programu No Lo Cunetes, Ritmoson czy dla Maxine Woodside, Anahi zdradziła wiele ciekawych szczegółów. M.in dowiadujemy się, że na jej nowej płycie, prócz duetu z Wisin, znajdą się aż trzy utwory, które powstały przy współpracy z innymi artystami.
Jeśli chodzi o jej nowy, pierwszy singiel to od samego początku chciała powrócić na scenę ze skoczną, taneczną piosenką jaką jest „Rumba” nagrana w duecie z Wisin.

Nie zabrakło również tematów z życia prywatnego.
Wyznała, że nigdy nie czekała na czarującego księcia, czy idealnego mężczyzny, a na kogoś kto ją pokocha taką jaka jest i z kim mogłaby tworzyć ekipę, co jest dla niej bardzo istotne.
Gdy Manuel zaskoczył ją oświadczynami, nie obyło się bez łez, śmiechu i krzyku oraz licznych telefonów Anahi do rodzinny. „…uważam, że to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. To coś niesamowitego, coś czego nie da się opisać słowami”

Meksykańska artystka ma już w planach dziecko i zapowiada, że razem z Manuelem będą się o nie starać już pod koniec tego roku.

Ritmoson nie zapomniało zapytać również o RBD. Anahi jak sama przyznała, zawsze będzie tą Anahi z Rebelde i jest dumna i wdzięczna za bycie częścią generacji Zbuntowanych.

Dużo więcej znajdziesz w wywiadach poniżej:


Capturas > 005. Programy TV / Web > [2015] Ritmoson / Anahi


Źr: AnahiBreatheUSA Cindy,Ahtziri,Mar / Ritmoson (Youtube)
rbdpolonia.com (caps)

Share

2 thoughts on “Anahi i Manuel będą starać się o dziecko pod koniec roku

  1. Jeżeli będzie tak jak ona mówi to będę się cieszy się jak ona! Ja dla Anahi będę zawsze bratnią duszą gdzieś w głęboko w sobie. To jest idolka która podbiła moje serce od bardzo dawna <3. Dzięki niej wiem że życie może być piękniejsze i wcale nie trzeba mieć wszystkie co ludzie by chcieli. :* Te Amo Anahi <333333

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.