Maite Perroni, Alicia czy Lichita?

„Prędzej skonam, niż będę Lichitą!” – słychać w zwiastunach nowej telenoweli Rosy Ocampo. W rolę głównej bohaterki o imieniu Alicia – nie Lichita – wciela się dobrze znana aktorka i piosenkarka Maite Perroni („Triumf miłości”), a partneruje jej Arath de la Torre („Przyjaciółki i rywalki”). Premiera tej produkcji zapowiedziana jest na 24 sierpnia w Meksyku i niewiele później w Stanach Zjednoczonych.

TSFTAMQLMPZONKPAMQL15_288129

„Jestem szczęśliwa! Ten projekt nastraja mnie pozytywnie. Gram postać naprawdę inną od poprzednich i czerpię garściami z każdego dnia zdjęć” – zdradziła ostatnio aktorka, która każdy dzień na planie rozpoczyna od trwającej 40 minut charakteryzacji. Ta, jak wyjaśnia, nie jest zbyt kłopotliwa. „Noszę perukę. Trzeba tylko zapleść warkocze i ją założyć, nałożyć makijaż, szczególnie ten w okolicy brwi, i już” – dodaje. Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero przed kamerami. „Od samego początku mojej postaci przytrafiają się przezabawne sytuacje. Miałam już na sobie strój reklamowy, topiłam się w sadzawce, dzieje się wszystko po trochu, ale to wzbogaca postać i dodaje jej wigoru” – tłumaczy.

Meksykańskie media już ochrzciły Lichitę nową „Brzydulą”. Czy słusznie? Podobnie jak Betty, Natura nie była zbyt hojna dla Alicii, która jest szarą myszką, pracującą od ośmiu lat w tej samej korporacji, gdzie czuje się niedowartościowana i niezauważalna. Chciałby, żeby przełożeni w końcu zaczęli ją doceniać, a koledzy z pracy przestali traktować jak popychadło. „Antes muerta que Lichita” ma być opowieścią o kobiecie, która szuka siły wewnątrz siebie i stawia czoła wielu próbom, którym poddane zostają jej charakter i wartości.

Jak to w bajkach bywa, kopciuszek w końcu stanie się księżniczką i Lichita także pewnego dnia doświadczy przemiany. Co wtedy? Magia pryśnie.

„Będzie mi bardzo smutno. Przyjdzie się pożegnać z tą częścią postaci, która teraz pociąga mnie najbardziej. Oczywiście, moment transformacji jest nieunikniony, ale na szczęście nie nastąpi zbyt szybko, pozwalając mi nacieszyć się Lichitą” – kwituje Perroni.

źródło: novela.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.