Maite Perroni z nostalgią ogłasza końcowy etap „La Gata”

Tą której jest trochę smutno z powodu tego, że pozostało już tylko kilka dni do zakończenia „La Gata”, jest Maite Perroni (31l.) dlatego też aktorka udostępniła fotografie z nagrań ostatnich odcinków telenoweli w której występuje u boku Daniela Arenasa. „Już coraz bliżej finału … Teraz dopiero dowiecie się kim jest Kocica”, napisała Maite obok zdjęcia.

lagata1

Następnie Perroni zamieściła kolejną fotografię z nagrań, które są bliskie zakończenia z następującą wiadomością:

„Siedem dni do zakończenia nagrań La Gata… Wszyscy dają z siebie wszystko… #Sunday #funday #workday #lastshots #lagata #latina”.

lagata2

Chociaż sukces telenoweli bardzo ją ucieszył, Maite jest nostalgiczna, ponieważ jest o krok od pożegnania jednego z najważniejszych projektów w swojej karierze.

źródło: tvnotas.com.mx

Share

One thought on “Maite Perroni z nostalgią ogłasza końcowy etap „La Gata”

  1. Widać, że bardzo związała się z tą rolą, z postacią, no i z całą telenowelą i obsadą. To na pewno wspaniałe doświadczenie w jej życiu i jedno z ważniejszych (mam nadzieję, że najważniejsze to Rebelde i RBD :D) Nie dziwię się, że jest jej smutno z powodu końca telenoweli. Ale trzeba iść dalej, bo na pewno zaraz dostanie propozycje wielu nowych projektów, bo jest dobrą i rozrywaną aktorką ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.