Już za 7 dni premiera telenoweli ” La Gata” (Kotka) na TV4! (opis, streszczenie odc.)

Już za 7 dni, 31 sierpnia (poniedziałek) o godz. 16:00 na TV 4 premiera telenoweli „La Gata” (Kotka) z udziałem Maite Perroni i Danielem Arenasem.

Opis La Gata

Esmeralda i Pablo poznali się w dzieciństwie, gdy ona żebrała na ulicy. Po wieloletniej znajomości Pablo wyznaje jej swoje uczucia i para postanawia się pobrać. Ojciec Pabla, Agustín, pozornie aprobuje decyzję syna, ale stawia mu jeden warunek: musi zarobić na utrzymanie siebie i żony. Sam tymczasem skutecznie utrudnia mu zdobycie pracy. Lorenza, jego matka, próbuje zainteresować syna inną kobietą z jego sfer.

Streszczenie odc 1-5
odc 1. poniedziałek, 31 sierpnia 16:00

Esmeralda dorasta w slumsach, w obskurnym domu Rity, która karze jej zarabiać na swoje utrzymanie żebraniem. Choć nie jest jej łatwo, dziewczyna zawsze chodzi własnymi drogami z nieodłącznym czarnym kotem o imieniu Książę. Pablo mieszka w pięknej rezydencji. Żyjąc w luksusie marzy o większej swobodzie. Pewnego dnia chłopiec wymyka się do slumsów i poznaje Esmeraldę.

odc 2. wtorek, 1 września 16:00

Pablo wymyka się z domu, ale Lorenza odkrywa jego zniknięcie. Idzie go szukać i natyka się na Esmeraldę. Szarpie dziewczynkę i robi jej awanturę. Syn Rity, Tilico, ucieka z więzienia, ale kiedy pojawia się pod domem matki, Jarocha mówi mu, że Rita już tu nie mieszka. Rita obwinia o wszystko Esmeraldę.

odc 3.środa, 2 września 16:00

Rita wróży Esmeraldzie z kart tarota. Widzi w jej przyszłości starszego mężczyznę. Mijają lata. Esmeralda pyta Ritę o swoich rodziców. Chce wiezdzieć, czy jej ojciec żyje. El Silencioso dowiaduje się, że jego wyrok może zostać skrócony. Esmeralda odkrywa, że Pablo rysuje jej portret.

odc 4.czwartek, 3 września 16:00

El Silencioso chce odnaleźć ludzi, którzy go zdradzili. Słysząc jak Esmeralda mówi o Pablu, Jarocha nie ma wątpliwości, że dziewczyna jest zakochana. Pablo wyznaje Esmeraldzie miłość. Domenico nie kryje przed Ritą, że upatrzył sobie Esmeraldę. Rita podstępnie wysyła ją do niego. Mężczyzna próbuje zgwałcić Esmeraldę, ale ratuje ją Damian. Esmeralda poznaje Felę i obiecuje jej, że będzie się nią opiekować.

odc 5.piątek, 4 września 16:00

Rita przyłapuje Emseraldę i Pabla podczas pocałunku. Odciąga Esmeraldę za włosy i robi jej awanturę. Agustin każe Pablowi zerwać znajomość z Esmeraldą. Lorenza jest gotowa zrobić wszystko by rozdzielić syna z dziewczyną ze slumsów. Virginia mówi jej, że Pablo może mieć wobec Esmeraldy poważne zamiary.

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia z planu, promocji, capturas itp. wystarczy kliknąć TUTTAJ!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.