Już dziś premiera „Antes muerta que Lichita” w Meksyku!

Już dziś w poniedziałek 24. sierpnia o godz 20:20 w Meksyku (3:20 w nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego) na Canal de las Estrellas (można oglądać przez internet –> tutaj) premiera nowej telenoweli „Antes muerta que Lichita” producentki Rosy Ocampo z udziałem Maite Perroni i Aratha de la Torre w rolach głównych.
Untitled-2
Opowiada ona historię Lichity (Maite Perroni) najbardziej ignorowanej pracownicy Icónika, najważniejszej agencji reklamowej w Ameryce Łacińskiej, firmy do której przyszła przed kilkoma laty jako asystentka z zamiarem, aby awansować dzięki własnemu wysiłkowi, ale prawda jest taka, że nigdy nie przestała być osobą „na posyłki”.

Robi wszystko, aby pomagać i wspierać swoją rodzinę: swoich zapracowanych rodziców, swoją zwariowaną siostrę i swoją ukochaną siostrzenicę. Pomimo wszystko, Lichita marzy, że kiedyś pojawi się miłość, aby wyrwać ją z jej ponurego życia, chociaż doskonale wie, że nikt nie zwróciłby na nią uwagi, ponieważ jest istotą, która w oczach pozostałych jest niezauważalna.

Na wielkiej imprezie, Lichita poznaje atrakcyjnego i uroczego Roberto (Arath de la Torre), ku jej wielkiemu zaskoczeniu ten pojawiający się wymarzony amant, będzie miał twarz tego, który dołączył do Icónika jako współpracownik.

Tak Lichita przeżywa serię upokorzeń, kpin i żartów ze strony pracowników Icónika w tym Luciany (Ingrid Martz) przemądrzałej i rozpuszczonej bratanicy właściciela agencji, która niedawno przybyła do Meksyku, zyskując lepsze stanowisko niż Lichita.
Mając dość bycia „Lichicienta” i tego, że nie uznają jej wysiłku przez lata pracy, Lichita podejmuje decyzję o zmianie i tym samym chce odzyskać to, co jej się słusznie należy. Postanawia przestać być Lichitą, aby stać się Alicią i walczyć nawet wbrew swojemu szlachetnemu charakterowi, aby wykrzyczeć: Wolę być martwa niż znowu być Lichitą!

Oprócz Maite Perroni i Aratha de la Torre ta komedia romantyczna obejmuje udział aktorów takich jak: Sylvia Pasquel, Manuel „Flaco” Ibáñez, Sherlyn, Ana Paula Martínez, Eduardo Santamarina, Luz Elena González, Chantal Andere, Ingrid Martz, Pablo Valentín, Ricardo Fastlicht, Patricio Borghetti, Wendy González, Diego de Erice, Monica Ayos, Eddy Vilard, Gaby Platas, Macaria i inni.

Źr: maite-perroni.blog.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.