“El arribo de Conrado Sierra” z premierą w Torreón?

El arribo de Conrado Sierra„, to film w reżyserii René de Jesús García Pereyra, który również jest scenarzystą filmu w którym występują Maite Perroni, Joaquín Cosío, Susana Dosamantes, Luis Felipe Cortés, Jessica Mas, Eddy Vilard, Estefanía Villarreal, Alex Sirvent, oraz wielu innych.

Chociaż historia ma miejsce w latach 40 „El Arribo de Conrado Sierra” jest hymnem na cześć wolności kobiet w każdych czasach.

Pięć sióstr, które znane są w miejscowości jako „Dziewice Josephites” z niecierpliwością czekają na przybycie mężczyzny, który jest zainteresowany małżeństwem z najmniejszą z nich.
Nie jest to jednak takie proste, jakby się mogło wydawać, w desperackiej walce w obronie swojej miłości, najmłodsza z sióstr zmierzy się z ciężarem uprzedzeń duszących społeczeństwo.

Reżyser René Pereyra, wyznał, że nie byli w stanie uruchomić filmu, ponieważ istnieje spore zadłużenie u dostawców

„Doświadczyliśmy napadu o którym nie warto mówić, ważne jest kontynuowanie projektu i ruszyć do przodu z filmem”

Dzięki wsparciu gubernatora stanu Coahuila i burmistrza miasta, premiera filmu ma możliwość odbycia się w mieście Torreón. Organizatorzy chcą by film wyszedł jeszcze w ty roku w listopadzie.

Źr: milenio.com

Share

One thought on ““El arribo de Conrado Sierra” z premierą w Torreón?

  1. No właśnie. Film był nagrywany już dosyć dawno temu i nie kojarzyłam żeby była jego premiera. A tu się okazało, że pojawiły się jakieś problemy. No ale dobrze, że już z tego wyszli i w tym roku jest szansa na premierę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.