Alfonso Herrera i „La ciencia de lo absurdo”

Washington D.C.- Alfonso „Poncho” Herrera, meksykański aktor i ex członek zespołu RBD debiutuje jako prowadzący La ciencia de lo absurdo program telewizyjny kanału Nat Geo Mundo przeznaczony na rynek latynoski.

Poncho rozmawiał z SemanaNews o tym nowym doświadczeniu oraz przyszłych projektach.

„Jest to seria przeznaczona dla USA dla Nat Geo Mundo. Wzięliśmy kilka zabawnych filmików z sieci społecznych i staramy się dać im naukowe podejście. Z jednej strony można się dobrze zabawić, a z drugiej czegoś nauczyć”14 odcinkowa seria, którą Nat Geo wspólnie z Poncho udało się połączyć te najbardziej ryzykowne szaleństwa, nieprzeanalizowane odważne czyny, które nie zostały osiągnięte. To tutaj naukowe podejście wyjaśni błędy fizyki, biologii i inżynierii w każdej nieudanej próbie.

„Jeden z moich ulubionych odcinków jest ten w którym skupiamy się na spalaniu, to niesamowite jak wiele osób nagrywa śmieci w swoim ogrodzie. Tak właśnie dowiedziałem się, że gaz groźniejszy nawet niż dynamit ze względu na to jak łatwo paruje.” powiedział Alfonso z wyrazem szoku.

meksykański aktor w swojej karierze grał różne role, w najnowszej zagrał Nino Malo, handlarza narkotyków w trzeciej serii El Capo. Herrera zdradził, że zmienił chip by odgrywać różne role.

„Myślę, że możliwości i zakres określane są przez widzów. Wierzymy, że to dobra opcja dla młodych i nie tak młodych, którzy mają National Geographic”

„Jestem zadowolony z obecnych projektów, na szczęście wracam do domu (Meksyk), rozpoczynam dwie serie i w październiku mam premierę filmu, jestem zadowolony z tego co się dzieje” powiedział Herrera, który jest częścią filmu „La dictadura perfecta”

Źr: semananews.com

Share

One thought on “Alfonso Herrera i „La ciencia de lo absurdo”

  1. Fajnie, że robi to, co lubi, sprawia mu to przyjemność, jest z tego zadowolony i szczęśliwy, a przy tym jest to jego praca. To marzenie wielu, żeby tak żyć łącząc te rzeczy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.