Program Hoy mówi o spotkaniach Dulce Marii z fanami w Europie.

W wywiadzie z Alejandro Guzmán, dla meksykańskiego programu Hoy, Dulce María mówiła o podróżach po Europie: w Polsce i Słowenii i spotkaniach z tamtejszymi fanami:

„Byłam w Polsce, w Krakowie i w Słowenii, gdzie odbyło się spotkanie z moimi fanami. Było wspaniale, ponieważ w Polsce nigdy nie byłam. Jest miło wiedzieć, że mam tylu tam zwolenników, którzy podążają za mną, słuchają moich piosenek, czytają książki. To wszystko jest „super piękne”. I Słowenia. Niesamowite chwile, chociaż nikt nie mówił po hiszpańsku.”

Powiedziała także kilka słów o 25 leciu kariery:

„To coś pięknego. Nigdy nie przypuszczałam, że będę obchodzić 25 lecie kariery. Całe moje życie. Od piątego roku życia zaczęłam brać udział w reklamach, telenowelach, później w grupach muzycznych. To całe moje życie. To robię od zawsze”

Następnie odniosła się do czasów RBD:

„Tak naprawdę projekt Rebelde wpłynął na całe moje życie, na moją karierę. To co przeżyliśmy podróżując przez tak wiele państw. To wspaniałe wiedzieć, że ma się tyle fanów, którzy mówią tyloma różnymi od siebie językami, mają odmienne kultury.”

Na koniec Dulce Maria zachęcała oglądających program do wspierania akcji społecznych, szczególnie ratowania zwierzaków z ulicy.

Zobacz poniższe video:

źr. DMForo Univision

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.