Światowy Dzień RBD i Rebelde + KONKURS

Dzisiejszy dzień jest podwójnie wyjątkowy, ponieważ nie tylko obchodzimy światowy dzień zespołu RBD i telenoweli Rebelde, ale także ich 10-lecie powstania! Z tej okazji jak już pisałyśmy wcześniej, w Warszawie o godzinie 11:00-12:00 (zbiórka) odbędzie się Spotkanie fanów, na które Was serdecznie zapraszamy.

Wszystkim tym, którzy pojawią się na zlocie, jak i być na nim nie mogą, życzymy kolejnych lat z muzyką RBD i zamiłowaniem do telenoweli.

KONKURS
Z okazji 4 października mamy dla WAS mały KONKURS, w którym do wygrania jest serbskie wydanie magazynu BRAVO z 2010 roku z artykułem i plakatem o Anahi. Zobacz skany w naszej galerii:
10710454_721585741255036_704602102687060197_o

Konkurs jest bardzo prosty. Wystarczy, że w komentarzu w tej notce zamieścisz swoje IMIĘ i pierwsze 3 litery nazwiska (np Katarzyna Kuj), adres emailowy oraz napiszesz „BIORĘ UDZIAŁ
Spośród wszystkich PRAWIDŁOWO nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy jednego zwycięzcę.

Wysyłka tylko na terenie polski.
Konkurs trwa do 22 października, kiedy to premierę w Polsce miała telenowela Zbuntowani.

Share

42 thoughts on “Światowy Dzień RBD i Rebelde + KONKURS

  1. Szkoda,że tak daleko do Warszawy,ale w domu będę świętowała,obejrzę klika odcinków rano słuchałam muzyki.W wakacje skończyłam wszystkie odcinki.Ale od tygodnia zaczęłam oglądać od początku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.