Alfonso Herrera jako Che Guevara w serii „Drunk History”

Od 8 lutego 2016 roku, zarówno w Meksyku jak i Kolumbii można oglądać nowa serię Comedy Central, dysponującą świetną obsadą, która odtwarza historyczne momenty z pomocom pijanego narratora.

Założenie jest proste: narrator w towarzystwie swojego ulubionego napoju alkoholowego, opowiada epizod historyczny. Wraz ze wzrostem wypitych drinków i bez względu na nieścisłości w historii, słowa narratora są interpretowane przez grupę aktorów. Tak własnie wygląda „Drunk History” nowa seria Comedy Central, która emitowana jest w każdy poniedziałek od 8 lutego.

Gwiazdorska obsada ożywia fragmenty historyczne w czterech epizodach wyprodukowanych przez Meksyk. Wśród sław, które zagrały w pierwszej serii znajdziemy meksykańskich aktorów Ana de la Reguera, Bruno Bichir, Alfonso Herrera, Liz Gallardo, Luis Gerardo Méndez y María del Carmen Félix, María Félix, oraz kolumbijską aktorkę María Adelaida Puerta.

Alfonso Herrera wcieli się w postać Che Guevary argentyńskiego rewolucjonisty i pisarza, dowódcy lewicowych oddziałów partyzanckich w Demokratycznej Republice Konga, Kubie, Boliwii, jedna z głównych postaci rewolucji kubańskiej.

Telenowele, Seriale, Filmy, Teatr > Drunk History > Stills

Telenowele, Seriale, Filmy, Teatr > Drunk History > Nagrania „Drunk History”

Źr: eluniversal.com / publimetro.com.mx / wikipedia

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.