Maite Perroni przyłącza się do walki z rakiem

Zaangażowana w swoją karierę zawodową, ale także w działalność społeczną, Maite Perroni jest kobietą, która wykorzystuje swoją popularność i wpływ, aby zabierać głos w sprawie projektów i organizacji, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo.

Dlatego też, protagonistka „La Gata” wkrótce powtórzy swoją rolę jako rzeczniczka kampanii „Pantene Beautiful Lenghts”, która promuje oddawanie włosów dla tworzenia peruk, które są podarowywane kobietom, które straciły włosy z powodu leczenia raka chemioterapią.

Walka z rakiem jest sprawą bardzo bliską sercu Maite, ponieważ kilka lat temu (w 2010 roku) jej matka, Maite Beorlegui, cierpiała na tę chorobę i została poddana mastektomii (usunięciu piersi), to moment, który aktorka wspomina jako jeden z najtrudniejszych w jej życiu.

Kiedy dowiedziałam się, że moja mama ma raka piersi, obraziłam się bardzo na życie. Bałam się, ale to zablokowałam, ponieważ musiałam ją wspierać.”, wspominała wówczas w wywiadzie dla magazynu People.

Teraz, Maite (31 lat) szykuje się do walki dla kobiet, które podobnie jak jej matka, przeszły przez tę skomplikowaną chorobę której według informacji Światowej Organizacji Zdrowia „każdego roku występuje 1.380.000 nowych przypadków i 458.000 zgonów z powodu raka piersi. Rak piersi jest zdecydowanie najczęściej występującym u kobiet zarówno w krajach rozwiniętych jak i rozwijających się”, dlatego też kampanie uświadamiające mają fundamentalne znaczenie dla zapobiegania i wykrywania tej choroby.

Wraz ze swoją pracą na rzecz innych, wykonawczyni „Vas a querer volver” przygotowuje się do swojego pierwszego koncertu w Teatro Metropolitan 6. listopada. „Mamy już termin naszego pierwszego koncertu w mieście Meksyk !!!!!! 6. listopada będę w Metropolitan do zobaczenia tam.”, napisała podekscytowana była RBD we wtorek na swoim koncie na Twitterze.

Tak więc muzyka stała się priorytetem dla piosenkarki, która po zakończeniu swojej pracy w „La Gata” szykuje swoje walizki do podróży do Stanów Zjednoczonych i wznowienia promocji swojego pierwszego solowego albumu, „Eclipse de Luna”.

Dla Maite nie będzie to nieznana przygoda, ponieważ w zeszłym roku zrobiła dokładnie to samo i co przyniosło jej wspaniałe wyniki osobiste i zawodowe: jej pierwszy album powstał w Nowym Jorku i był tym samym projektem, który zbliżył ją do jej obecnego partnera, producenta Koko Stambuk`a

Maite Perroni w kampanii walczącej z rakiem „Pantene Beautiful Lenghts”


źródło: mx.hola.com
tlum: maite-perroni.blog.pl

Share

2 thoughts on “Maite Perroni przyłącza się do walki z rakiem

  1. Zgadzam się. Super, że się do tego przyłącza. Myślę, że duży wpływ miała na to choroba jej mamy, ale najważniejsze, że Maite chce pomagać innym i ich uświadamiać 🙂
    A poza tym wyglądała cudownie <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.