Dziś premiera filmu „El arribo de Conrado Sierra”.

Dziś 7 marca film z udziałem Maite Perroni „El arribo de Conrado Sierra” zostanie zaprezentowany podczas międzynarodowego festiwalu filmowego w mieście Guadalajara (Meksyk)

Zdjęcia do filmu powstały w 2012 roku jednak różne okoliczności sprawiły, że przekładano termin jego wydania i kiedy był już gotowy do wyświetlenia po raz kolejny pojawiły się sytuacje, które uniemożliwiły producentom jego dystrybucję.

„El arribo de Conrado Sierra” to film, którego zarówno reżyserem jak i scenarzystą jest René Pereyra a występują w nim: Maite Perroni, Susana Dosamantes, Joaquín Cosío, José Felipe Cortés, Adriana Acosta, Carlos Moreno, Alfredo Alonso i inni.

Tematem filmu jest wyzwolenie kobiet w Meksyku z lat 40-tych XX wieku. Pięć sióstr z niecierpliwością czeka na przybycie mężczyzny, który – jak się później okazuje – jest zainteresowany tylko najmłodszą z nich o imieniu Ninfita (w tej roli Maite Perroni). Pozostałe siostry są odrzucane nie tylko przez niego, ale i przez innych mężczyzn ze względu na swój wiek – w tamtych latach niezamężna kobieta powyżej 22 roku życia była już uważana za „starą”. Każda z nich ma do opowiedzenia własną, tragiczną historię, która zadecydowała o losie „starej panny”.

Dziś także Maite Perroni pojawi się osobiście w Guadalajrze na festiwalu filmowym gdzie będzie promować film ze swoim udziałem.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun filmu:

źr. maite-perroni.blog.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.