Christopher w nowej komedii pt. “Cómo cortar a tu patán”

Mariana Treviño, Sebastián Zurita i Christopher Uckermann rozpoczęli nagrania komedii romantycznej pt. “Cómo cortar a tu patán”, reżyserowanej przez Argentyńczyka Gabriela Tagliavini.

Jest to komedia w której kobiety będą mogły śmiać sie z samych siebie, a mężczyznom pomoże ona w zrozumieniu przeciwnej płci, ponieważ jest to film który przybliży nieco myślenie kobiet.
W „Cómo cortar a tu Patán” kobiety i mężczyźni odkryją „złożoność relacji” Sekrety miłości i złamanego serca zostaną potraktowane z poczuciem humoru. To film dla tych, którzy myślą, że miłość nie ma już sensu.
Dla reżyserki „30 días antes de ser famosa” i „La mujer que todo hombre quiere” jej nowa produkcja jest „filmem którym możesz się cieszyć bez swojego partnera, zabawna komedia przez którą możesz śmiać się ze swoim partnerem, film anty romantyczny z dużym poczuciem miłości”

Ze swojej strony Christopher Uckermann mówi, że jego pragnienia zaczęły się spełniać, ponieważ w tym roku wyjdą trzy jego nowe filmy.
„Nie mogę powiedzieć nić więcej, jestem szczęśliwy” mówi aktor, który cieszy się każdą sceną ze swoimi towarzyszami, szczególnie, że ma okazję współpracować z doświadczoną komediową aktorką Mariana jaką jest Treviño, która porzuciła swoje zobowiązania w teatrze na rzecz tego projektu.

Źr: elliberal.com.ar RBD-Polonia.com entretenimiento.terra.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.