Dulce María ma gotową sukienkę na ślub Anahí (HOY)

Chociaż nie mogła się z nią skontaktować, jej ex towarzyszka z RBD, życzyła przyszłej żonie Manuela Velasco szczęścia i aby spełniała się na poziomie osobistym.

Dulce María, towarzyszka Anahí w odnoszącym sukces RBD, podzieliła się w wywiadzie dla programu „Hoy” swoimi emocjami, które wywołały w niej ostatnie zaręczyny jej koleżanki z gubernatorem Chiapas, Manuelem Velasco.

Kiedy została zapytana czy ma już suknię na oczekiwany ślub, piosenkarka odpowiedziała:

„Oczywiście! To bardzo ważny moment, nie mogłam z nią porozmawiać, tak naprawdę numer telefonu, który miała nie jest już aktualny, tak więc nie mogłam się z nią skontaktować. Wysłałam jej już wiadomość i tylko czekam na moje zaproszenie” (śmieje się).

Po tym jak dzieliła z Anahí kilka lat z historii swojej kariery pełnych w sukcesy, Dulce María powiedziała, że jest szczęśliwa z tego kroku, który da ona w swoim życiu:

„Jestem bardzo szczęśliwa ze względu na nią, naprawdę. Życzę jej całego szczęścia i aby się spełniała osobiście. Myślę, że jest to coś bardzo pięknego, bardzo się cieszę, że mogłam dzielić z nią tyle rzeczy i przeżyć”.

Zaręczyny zbiegły się z 10 rocznicą „Rebelde” i odnośnie tego powiedziała:

„(Chcę) strasznie podziękować ludziom, którzy nadal utrzymują w sobie żywego ducha „rebelde”. Ja zawsze będę bardzo wdzięczna, jest to doświadczenie, które mam wytatuowane i wspomina się z wielką miłością. Jest ono st obecne w sercach tych, którzy byliśmy częścią Rebelde”.


Tłumaczenie: Atena
Nie kopiować!!!

źródło: Lau dyu (YT)

Share

5 thoughts on “Dulce María ma gotową sukienkę na ślub Anahí (HOY)

  1. Zastanawiam się czy dobre tłumaczenie,nie znam się na hiszpańskim,ani nikogo nie osądzam,że źle tłumaczy.Mianowicie moje zastanowienie wynika z tego,że nie mogę uwierzyć,że Dulce będzie na ślubie Anahi,nie wiedziałam,że utrzymują jakikolwiek kontakt.Jeżeli to prawda,to jestem mega szczęśliwa 😉

  2. Na początek dziwne, że Anahi zmieniła numer telefonu… To trochę wygląda tak jakby chciała się odciąć od poprzedniego życia, od tamtych normalnych znajomych, od przyjaciół z RBD itd. Ale może się mylę.
    Poza tym jeśli tak rzeczywiście jest to super, że dziewczyny utrzymują kontakt. Mam nadzieję, że jeśli już ma być ten ślub kiedyś to Dul, tak jak i reszta ex RBD, pojawi się na nim, a z tą sukienką to może był taki żart, że już ma gotową. Bo w sumie zaproszenia jeszcze przecież nie dostała, bo nie ma nawet daty ślubu, więc spokojnie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.