Christian Chavez zostanie „nierobem” w telenoweli „Despertar contigo”

Christian Chávez zostanie „Nini” (Ni trabaja, ni estudia – czyli osoba, która nie jest zainteresowana studiami czy pracą) w nowej telenoweli Pedro Damiana „Despertar contigo”, która jest swobodną wersją kolumbijskiej historii „Pobre Pablo”.

Producent projektu ujawnił prasie, że ex RBD wcieli się w bardzo zabawną postać, jest to młodzieniec, który żyje ze swoją rodziną, jednak nic w życiu produktywnego nie robi, poświęca się wyłącznie planowaniu rzeczy, które nie mają szans na powodzenie.

Damian, który dopracowuje ostatnie szczegóły tej telenoweli razem z Chavezem, a do której nagrania rozpoczną się w drugiej połowie tego roku, mówi:

„W tych przygodach spotykać będzie się z innymi osobami, dodając trochę komedii do tej historii.”
Podkreślił również, że Christiana zna już od bardzo dawna i darzy go sporym przywiązaniem i szacunkiem jako aktora i wykonawcę „uważam, że jest utalentowany”

Pedro zdradził również, że w tą środę odwiedził Morelos w celu znalezienia odpowiednich miejsc do 30 pierwszych odcinków melodramatu. Jeśli chodzi o bohaterów, Damian stawia na nowe twarze i wkrótce zorganizuje przesłuchania, by znaleźć młodą dziewczynę do głównej roli w romantycznej telenoweli z odcieniem dramatu.

Zawsze lubiłem pokazywać nowe talenty i myślę, że tak będzie i tym razem” mówi producent, który odpowiedzialny jest za odkrycie takich aktorek jak Paulina Goto w „Niña de mi corazón” czy Michelle Vieth w „Mi pequeña traviesa”. „Stawiam na nowe talenty” mówi Damian, który nie krył zadowolenia z sukcesu Goto.

Źr: ritmoson.tv / rbdpolonia.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.