Alfonso Herrera zawalczy z demonem w serialu FOX: „The Exorcist”

Telewizja FOX postawiła na adaptowanie kinowych hitów. Jednak na małych ekranach zobaczymy nie tylko wojny z gangsterami z przymrużeniem oka w Lethal Weapon i całkiem poważną wojnę dobra ze złem w The Exorcist.

Stacja telewizyjna FOX ogłosiła, że od 2016 do 2017 w ramówce zagoszczą seriale: Making History, The Mick, APB, Lethal Weapon, The Exorcist i Pitch. Dołączą one do wcześniej zamówionych: 24: Legacy, Star, rebootu Skazanego na śmierć, Shot Fired i Son of Zorn.

The Exorcist to nowa wersja klasycznego horroru. Akcja będzie rozgrywała się czterdzieści lat po filmie i przedstawi dwóch bardzo różnych od siebie księży: ojca Tonasa Ortega(Alfonso Herrera, “Sense8,” “The Chosen”) i Marcusa Brennana (Ben Daniels, “Flesh and Bone,” “House of Cards”), którzy zajmują się przerażającym opętaniem, które dotknęło jedną z rodzin. Serial jest określany mianem thrillera psychologicznego.

W obsadzie znaleźli się: Geena Davis („Sok z żuka”, „Thelma i Louise”), Alfonso Herrera, Ben Daniels, Brianne Howey i Hannah Kasulka. 20th Century Fox TV i Morgan Creek Productions zajmą się produkcją. Jeremy Slater będzie zarówno scenarzystą, jak i producentem wykonawczym. Producentami będą również: Rolin Jones, James Robinson, Barbara Wall, David Robinson i Rupert Wyatt. Ostatni wymieniony wyreżyserował pilot serialu.

Poniżej przedstawiamy pierwszy zwiastun serialu:Telenowele, Seriale, Filmy, Teatr > The Exorcist > Capturas: Zwiastun „The Exorcist”


Źródło: naekranie.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.