Anahi prezentuje fanom „Inesperado”, nowy studyjny album.

Wczoraj Anahí zaskoczyła swoich fanów, prezentując okładkę nowego albumu „Inesperado”. Potwierdziła tym samym swój powrót na scenę muzyczną po trzech latach nieobecności.

Nowy album Anahi będzie miał swoją premierę 3 czerwca. Dodatkowo, by pobudzić nasz apetyt, w każdym tygodniu aż do premiery płyty na itunes pojawi się nowa piosenka. Czyli przed premiera będziemy mogli kupić 2 utwory z wyczekiwanej przez wszystkich płyty.

Kolejną niespodzianką dla fanów będzie spotkanie z fanami 3 czerwca w Meksyku, gdzie artystka będzie rozdawać autografy.

Anahi jeszcze raz potwierdziła, że nowym singlem będzie jej utwór Amnesia, a w poniższych filmikach widać miejsce gdzie kręcony jest teledysk do tego utworu.

13267354_1735150893400490_643871863_n

Nareszcie! Prezentuję Wam okładkę swojej płyty! ?? #INESPERADO 3 go czerwca ! Zaglądajcie na iTunes w ten piątek ! ??

“Prezentuję Wam nasze dziecko, “Inesperado”. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogę Wam zaprezentować nowy album. Mam nadzieję, że cieszycie się tak jak ja. Jest to płyta z dźwiękiem wysokiej jakości, nad którą ciężko pracowaliśmy”

– mówi artystka.

„Jestem świadoma tego, że jest wiele rzeczy, które chcielibyście mi powiedzieć, wyznać.. Miło jest widzieć Wasze wiadomości”

– powiedziała Anahi do fanów.

“W życiu powinniśmy zaglądać w głąb naszych serc, zwracając uwagę na to co naprawdę czujemy, myślimy i czego chcemy. Ważną częścią mojego życia jesteście Wy, muzyka… Pamiętajcie, żeby wkładać całą swoją miłość we wszystko co robicie. Nie zapominajcie, że bardzo ważne jest podmiotowe traktowanie człowieka… Walczcie o swoje marzenia”,

– dodaje meksykanka.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.