Anahi „zazdrosna” o Alfonso Herrera

Anahi nigdy nie wyobrażała sobie, że pewnego dnia będzie „zazdrosna” o swojego kolegę z RBD, Alfonso Herrerę.

A wszystko to po zobaczeniu zdjęć aktora u boku Hiszpana Miguela Ángela Silvestre, uważanego za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w showbiznesie, w jednej z lokalizacji nagrań serii Sense8 produkowanej przed Netlix.

„Bardzo kocham Poncho i jestem dumna z jego osiągnięć. Jest w kinie, telewizji i jest cudowny, ale kiedy zobaczyłam zdjęcia jego pocałunków w Brazylii nie mogłam uwierzyć.
Mówiłam: „To było dla mnie, ja widziałam go pierwsza” powiedziałam żartobliwie piosenkarka.”

Promując swój nowy album „Inesperado„, Anahi zapewnia, że chociaż do tej pory nie widziała serii stworzonej przez rodzeństwo Wachowskich, to zna historię miłości między postaciami granymi przez Herrere i Silvestre.

„Mój Boże, co za rzecz! Prawdą jest, że nie widziałam serii, ale dajcie mi trochę czasu. Widziałam natomiast (hiszpańską produkcję) Velvet, gdzie gra Miguel Ángel, co za przystojniak!”
„Jeśli kiedykolwiek wrócę do telenowel, bo w tej chwili nie sądzę by tak się stało, to mam nadzieję, że z nim w roli głównej, byłoby niesamowicie.”

Poza fantazjami, Anahi wyraźnie zaznacza, że jedynym mężczyzną na którego patrzy jest jej mąż, gubernator stanu Chiapas, Manuel Velasco, z którym jest od ponad roku po ślubie.

„To miłość mojego życia, dlatego za niego wyszłam. Przypomniał mi, że ważne jest moje serce, a nie tylko praca.”

Źr: Gente Reforma

Share

2 thoughts on “Anahi „zazdrosna” o Alfonso Herrera

    1. Comrade, let’s be clear – all the elites should be smashed, but its the non violence nature of the smashing we need to focus on. For example, feel free to urinate or spit in the food, as long as you don’t hit people, it’s pretty simple really

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.