Maite Perroni zaprzecza, że nagie zdjęcia, które wyciekły należą do niej

Maite Perroni dołączyła do listy gwiazd, które padły ofiarą hakerów. Tym razem, haker przejął kontrolę nad kontem Twitter protagonistki La Gata i opublikował fałszywe nagie zdjęcia aktorki.

„Zhakowano konto Maite i odzyskaliśmy je wczoraj [poniedziałek] w nocy. Te zdjęcia są spreparowane, a osobą, która się na nich pojawia nie jest Maite.”, zapewniła Peopleenespañol.com menagerka aktorki, Carolina Palomo.” Niestety, ludzie mają złe intencje i szkodzi to wielu gwiazdom”

Haker, który przejął kontrolę nad kontem Perroni na Twitterze zmienił zdjęcie profilowe na takie na którym można było zobaczyć nagie pośladki. Na drugiej fotografii widać ją pozującą topless, która jednak zdaje się być fotomontażem.

Ponadto, ten sam haker zagroził, że zrobi to samo z kontami Anahí i Dulce Marii.

źródło: peopleenespanol.com
tłum: maite-perroni.blog.pl

Share

3 thoughts on “Maite Perroni zaprzecza, że nagie zdjęcia, które wyciekły należą do niej

  1. Zagrozil? WTF? Co to za amatorszczyzna w tym calym Meksyku. Gdyby taki cyrk mial miejsce tuz za granica meksykanska czyli w USA, gnoja by namierzyly odpowiednie organy scigania i pajac poszedlby na dlugie lata za kratki bo takich jak on wladze wylapuja bez wiekszych problemow. Z drugiej strony polecalbym Maite i innym skonczyc podstawowy kurs bezpieczenstwa o ktorym Maite widac ze nie ma niestety bladego pojecia. Najpierw niech uzytkownik da cos od siebie a dopiero wtedy niech zaczna dzialac wyzsze instancje.

    1. Nikt nikogo by nie namierzył, bo to nie sprawa publiczna tylko prywatna. Jesli chodziłoby o instytucje publiczne rządowe to wtedy tak, ale nie w przypadku gwiazd. Hakerzy nie raz się włamywali na konta, niektórzy włamali sie do katalogów z muzyką i nikt ich nie namierzył i nie ukarał.

  2. To jest zwykłe świństwo. Po prostu nie wiem jak można być takim psycholem, idiotą i robić coś takie? Ja się pytam po co? W jakim celu? Lol, to jest chore. Tych ludzi powinno się leczyć i wysłać ich do psychiatryka, a nie za kratki. Dzisiejszy świat jest dziwny, a ludzie naprawdę beznadziejni. Od tych internetów to w du*ach im się poprzewracało. Nie rozumiem w ogóle sensu hakowania takich kont i ogólnie tego typu rzeczy. Chore i tyle… Dobrze przynajmniej, że Mai udało się odzyskać konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.