Wywiad z Maite Perroni dla „En Tu Zona Polanco”.

Jaka jest Maite na co dzień?

Na co dzień jestem bardzo zwyczajną osobą… bardziej naturalną niż „zrobioną”. Lubię ubierać się wygodnie/swobodnie, ale wszystko zależy od miejsca do którego mam zamiar się udać; bardziej podoba mi się to co naturalne ponieważ uważam, że mniej znaczy więcej. Kiedy mam wolny dzień wychodzę pojeździć na rolkach, do kina i lubię spędzać czas z moją rodziną i przyjaciółmi; uwielbiam z nimi przebywać.

Zdradź coś co niewielu wie o Maite:

Mam ogromną słabość do butów! (śmiech) I uwielbiam czekoladę.

Jak zaczęła się kariera Maite?

Wszystko zaczęło się w dniu kiedy uczyłam się w szkole średniej do której uczęszczał także syn dyrektora CEA (Centrum Edukacji Artystycznej). Pewnego dnia podszedł do mnie po tym jak zobaczył mnie w jednym ze szkolnych przedstawień, aby powiedzieć mi, że mogłabym wziąć udział w castingu. W tamtej chwili powiedziałam mu, że to nie było to o czym bym myślała i podziękowałam mu za szansę. Jakiś czas póżniej, poszłam wraz z przyjaciółką na casting do Disney Channel na którym pojawiło się 500 osób i udało mi się znaleźć wśród 20 finalistów, a poszłam tylko po to by jej towarzyszyć! Podobał mi się bardzo cały ten proces selekcji i kiedy ponownie zobaczyłam się z dyrektorem CEA porozmawialiśmy, wzięłam udział w castingu i zostałam jako uczennica.

Twój debiut w RBD, jak to wyglądało?

Pamiętam, że wszyscy z CEA poszliśmy na casting do „Rebelde”. Było mnóstwo osób. Przez kilka miesięcy byliśmy na kursach śpiewu i aktorstwa. W końcu zawiadomili mnie, że zostałam przyjęta do projektu. To co wydarzyło się z RBD to była ogromna niespodzianka dla wszystkich! Wszystko stało się we właściwym momencie. Bycie na scenie to była wielka odpowiedzialność ponieważ RBD miało ogromną rzeszę fanów w wielu krajach.

Który moment szczególnie wpłynął na twoją karierę zawodową?

Byłoby to bardzo trudne móc wymienić tylko jeden projekt ponieważ z każdego wyniosłam wiele nauki, dobrych przyjaciół i niesamowite doświadczenia. Dla mnie wszystkie są tak samo ważne. Uwielbiam swoją pracę. To co najbardziej mi się podoba to nieustanne wyzwanie i zaczynanie od nowa po zakończeniu projektu; ciągłe wyzwanie, ale to pozwala nam się z każdym dniem rozwijać.

Twoja kariera jako artystki po fenomenie jakim było RBD?

Wiedziałam, że kiedy RBD się zakończy będę musiała jakoś „zacząć od zera”. W tamtym czasie wszystko skupiało się na aktorstwie, ale mimo tego nie porzuciłam muzycznej części ponieważ miałam szczęście, że nagrywałam różne piosenki do niektórych z projektów telewizyjnych w których brałam udział, a teraz jestem już bardzo bliska wydania swojego drugiego albumu.

Jeśli chodzi o twoją karierę muzyczną, co ci się najbardziej podoba?

Podoba mi się cały proces tworzenia albumu, ale przede wszystkim dzielenie się nim z publicznością.

Opowiedz nam o trasie koncertowej jaką zagrasz ze swoim nowym materiałem.

Jestem bardzo podekscytowana ponieważ z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej rozpoczęcia „Tour Love”! Kończymy przygotowywanie choreografii, wizualizacji, kostiumów. Wielu ludzi pracuje nad tym, aby było to możliwe. Jest to połączenie pop latino z muzyką miejską (urbano), bez porzucania ballad. Kolejny raz pojawię się w tym miesiącu (lipcu) w Brazylii na 3 występy: jeden w São Paulo (17 lipiec), jeden w Curitiba (21 lipiec) i jeden w Rio de Janeiro (24 lipiec). Ponadto w sierpniu udam się w końcu do Hiszpanii ponieważ dawno już tam nie byłam. 13 sierpnia będę tam, aby przywieźć Wam moją nową trasę. Jestem bardzo szczęśliwa mogąc się tym podzielić ze wszystkimi! Ponadto chcę Wam ogłosić, że pod koniec lipca odbędzie się światowa premiera pierwszego singla z drugiej płyty. Tak więc całkiem niedługo będziecie mogli go usłyszeć!

Skany z gazet > 003. Skany z zagranicznych gazet > 2016 > Maite Perroni > En Tu Zona Polanco (lipiec)

źr. maite-perroni.blog.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.