„Przygotowujemy wszystko do wydania nowego singla w lipcu”- mówi Maite Perroni.

„Przygotowujemy wszystko do wydania nowego singla w lipcu”,

mówi Maite dla Capricho

Po trzech latach od wydania swojego pierwszego albumu powraca do muzyki a także do Brazylii!

Po rozpadzie RBD, Maite Perroni stała się królową meksykańskich telenowel i to nie jest tylko taki sposób mówienia! Aktorka rzeczywiście zyskała przydomek dzięki sieci Televisa, stacji odpowiedzialnej za Rebelde. A gdy była zajęta na małym ekranie May udało się znaleźć nieco czasu, aby kontynuować muzyczną karierę i w 2013 r wydała swój pierwszy solowy album, Eclipse de Luna. Przyjechała tutaj, koncertowała, po czym ponownie skupiła się na telewizji.

Ale oczekiwanie fanów dobiega końca! Powraca do muzyki a w szczególności do Brazylii. W wyjątkowej rozmowie z Capricho, opowiedziała więcej o Tour Love, nowej trasie którą rozpocznie w naszym kraju a także ogromnie wyczekiwanym drugim albumie. Zobacz!

Capricho: Są pogłoski, że wkrótce wydasz nowy singiel… To prawda? Fani nie mogą się doczekać, aby poznać datę premiery!

MAITE: Już całkiem niedługo będziecie mogli usłyszeć nowy singiel. Już przygotowujemy wszystko, abyście w lipcu mogli go poznać. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc udać się do Brazylii z tą nową trasą a ci, którzy przyjdą na koncert będą mogli poznać niektóre utwory z nowej płyty. Oprócz nowych piosenek, będą mogli usłyszeć także niektóre utwory RBD i z mojej pierwszej płyty.

CH: Nowy singiel będzie bardziej taneczny czy bardziej romantyczny?

MAITE: Mogę powiedzieć, że nie będzie to romantyczna ballada. Jest to bardziej „żywa” muzyka.


CH: Dlaczego wybrałaś Brazylię do rozpoczęcia trasy?

MAITE: Brazylia zawsze była ważnym krajem w mojej karierze i w mojej historii. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że mogę rozpocząć trasę w Brazylii i móc tam powrócić. Będę w São Paulo, Curitiba i w Rio de Janeiro. Następnie udajemy się z trasą do Hiszpanii i czekam także na potwierdzenie innych miejsc. Tak czy inaczej, będę skupiać się na muzyce.

CH: Czego możemy spodziewać się po koncertach? Czekamy z niecierpliwością!

MAITE: Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić, że wam się spodobają i spędzicie wieczór ze mną i z całą ekipą, która towarzyszy mi w montażu choreografii i produkcji nowych utworów. Zaśpiewam wszystkie piosenki, które są częścią mojej kariery.

CH: Widzieliśmy, że ponownie gościem specjalnym będzie Wanessa Camargo! Jaka jest wasza relacja?

MAITE: Zgadza się! Było naprawdę super kiedy spotkałyśmy się podczas poprzedniej trasy (w 2014, zaśpiewały razem utwór Como Se Explica O Amor). Miałyśmy na tyle wyjątkową chemię, że ponownie będziemy razem dzieliły scenę! Teraz zaśpiewamy dwie piosenki jedną jej i jedną moją tak więc szykujemy taką niespodziankę dla publiczności z São Paulo.

CH: Czy możemy się spodziewać jeszcze jakiś gości w innych miastach?

MAITE: W innych miastach wciąż nie mam nikogo potwierdzonego.

CH: Kiedy będziemy mogli usłyszeć nowy album w całości?

MAITE: Tego lata (które rozpoczyna się pod koniec tego miesiąca na półkuli północnej) pomiędzy lipcem a sierpniem.

CH: Czy album będzie muzycznie podobny do pierwszego czy usłyszymy coś innego?

MAITE: Będzie różnił się od pierwszego albumu! Na tym nie będziemy mieć bachaty (rytm, który przeważał w utworach z Eclipse de Luna). Będzie zawierał muzykę miejską i również nieco pop`u.

CH: Na płycie znajdą się duety?

MAITE: Jeszcze nie. W tej chwili pracujemy nad pierwszym singlem i poszukujemy piosenek na duety, ale nadal nie mamy żadnego potwierdzenia.

źródło: capricho.abril.com.br, maite-perroni.blog.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.