Maite Perroni na swój koszt organizuje spotkanie z fanami w Madrycie

Maite Perroni kolejny raz udowadnia dlaczego tak bardzo jest kochana przez swoich fanów. Przed kilkoma dniami ogłoszono odwołanie koncertu w Madrycie (Hiszpania), co bardzo zasmuciło nie tylko fanów, ale też i samą artystkę.

W dniu dzisiejszym pojawiła się jednak nowa nadzieja dla tych, którzy liczyli na obecność Perroni, ponieważ piosenkarka ogłosiła swój plan dla tych, którzy zostali pozbawieni możliwości zobaczenia jej ‚na żywo’.

„Chcę przedstawić Wam swój plan!!!! ”, napisała Maite na swoim profilu na Facebook’u.

„Nie mogłam zaznać spokoju, że koncert który miał odbyć się w tę sobotę w Madrycie został odwołany z przyczyn niezależnych ode mnie. Dlatego też wczoraj opracowywaliśmy plan, aby móc być tam w tę sobotę z wszystkimi ludźmi, którzy są w Madrycie i którzy przyjechali z różnych miejsc … Mam nadzieję, że nie będzie zbyt późno dla tych, którzy nie mieszkają w mieście.
Możecie liczyć, że w tę sobotę 13 sierpnia spotkam się ze wszystkimi, którzy zechcą mi towarzyszyć, zorganizujemy spotkanie (meet&greet) i będziemy mogli pobyć razem porozmawiać i spędzić czas razem!!! Czekajcie proszę na więcej informacji. Jest w 100% pewne, że pojawię się w Madrycie macie moje słowo a wszystko to na mój koszt z pomocą jak zawsze mojej kochanej Sary i niewątpliwie Carolina Palomo i ja organizujemy wszystko, aby było to możliwe. Pomóżcie mi proszę udostępniać tę wiadomość, bo czas biegnie i robimy wszystko, abyście mogli zobaczyć nas w tę sobotę w Madrycie … Bądźcie czujni będziemy Was na bieżąco informować.”

Źr: maite-perroni.blog.pl

Share

One thought on “Maite Perroni na swój koszt organizuje spotkanie z fanami w Madrycie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.