Historia Fan Klubu

22 kwietnia 2008r. RBD Polonia został uznany za pierwszy oficjalny polski fan klub wspaniałego meksykańskiego zespołu.
Obecnie FC liczy ponad  750 osób. Czy to nie wspaniale?
FC RBD Polonia na początku powstał z inicjatywy dwóch szalonych fanek zespołu i serialu „Zbuntowani” [Rebelde] Marzeny oraz mojej [Monia]. Zakładając nasz fan klub miałyśmy na celu dobro fanów. Naszym najważniejszym celem było informować Was fanów RBD i serialu „Zbuntowani” o nowościach z życia naszych ulubieńców oraz promować zespół w naszym kraju oraz poza jego granicami.
Niestety po 2 miesiącach moja wspólniczka Marzena, zrezygnowała na rzecz swojego własnego FC. Jednak ten fakt niczego nie zmienił, wręcz przeciwnie dodał mi siłę i motywacje, którą wtedy potrzebowałam. Dzięki temu zabrałam się do pracy, stworzyłam forum, przerabiałam stronę tak, aby fani nie tylko z naszego kraju wchodząc na nią poczuli ile serca w to wkładam i jak ważny jest dla mnie zespól RBD oraz Fani.
Oficial Fan Club RBD Polonia wiele dla mnie znaczy, gdybym miała jeszcze raz przemyśleć sprawę założenia fan klubu nie wahałabym się ani minuty. Lubię to co robię i cieszę się, że w jakiś sposób dostarczam fanom radość – dodając najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy, robiąc akcje na stronie. Niby to małą rzecz, a tak cieszy ludzi.
Najważniejszą rzeczą w każdym fan klubie jest współpraca z fanami, kontakt i zrozumienie, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Nie możemy się poddawać, musimy walczyć o swoje marzenia.
Wierzcie mi warto jest walczyć o swoje, gdyby tak nie było, nigdy bym nie stworzyła tego Fan Klubu, a jednak, mi się udało się!

One thought on “Historia Fan Klubu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.