Maite Perroni

Maite Perroni Beorlegui lub po prostu Maite urodziła się 9 marca 1983 roku w Meksyku. Do 12 roku życia wychowywała się w mieście Guadalajara, by przenieść się później do Meksyku.

Jest piosenkarką i aktorką, sławę przyniósł jej udział w telenoweli Rebelde i członkostwo w zespole RBD

Maite ma dwóch braci: Adolfo oraz Francisco. W 2000 roku rozpoczęła studia w Televisa’s Centro DE Educación Artistica, które zakończyła po dwóch latach – rok przed końcem programowym.

Maite była zaręczona z jednym z głównych muzyków w zespole jej grupy – Giudo Larris, był nawet planowany ślub jednak w połowie 2008 roku para się rozeszła.
W 2007 roku Maite napisała piosenkę Tal vez manana, którą także sama wykonuje. Była twarzą marki Nike oraz NYX Cosmetics.

W maju 2008 roku Maite rozpoczęła pracę na planie telenoweli Cuidado con el Angel gdzie zagrała główną rolę Marichuy. Telenowela stała się hitem w wielu krajach, w tym każe i w Polsce. Na potrzeby projektu nagrała trzy piosenki Este Soledad, Separada de ti i Contigo

Rok później po zakończeniu działalności zespoły RBD, Maite zagrała w telenoweli Mi Pecado (Mój grzech) emitowanej przez kanał „El Canal de las Estrellas” od 15 czerwca 2009. W Polsce emisji podjęła sie stacja TV4 od 14 kwietnia 2010 roku o godz. 19:00. Telenowela doczekała się w naszym kraju ponownej emisji od 28 września 2011 do 5 marca 2012 roku o godz. 15:00. Utworem przewodnim była piosenka „Mi Pecado” nagrana przez Maite wspólnie z zespołem Reik.

W 2010 roku aktorka zagrała w jednym z odcinków trzeciego sezonu serialu Mujeres Asesinas w roli Esteli, zabójczyni.

17 lipca 2010 roku Maitè Perroni wydała singiel „No Vuelvas”.
Wspólnie z Marco di Mauro nagrała również utwór „A Partir de Hoy”, który powstał na potrzeby nowego projektu Perroni „Triumf miłości”.

Kolejną telenowelą z jej udziałem było „Cachito de Cielo” u boku Pedra Fernandeza w 2012 roku. Dla tego projektu Mane de la Parra napisał dla Maite utwór „Te Dare Mi Corazon”.

Maite niedługo po swoich 30 urodzinach wyjechała do Nowego Yourku, by przygotować solową płytę, „Eclipse de Luna”, która swoja premierę miała 23 sierpnia 2013 roku pod szyldem wytwórni Warner Music Mexico. Album jest mieszanką rytmów latynoskich z bachatą na czele. Krążek zawiera 12 utworów napisanych przez kompozytorów takich jak: Koko Stambuk, Carlos Lara, Coti, Claudia Brant, Angela Dávalos. Pierwszym singlem z albumu był utwór „Tu y yo” do którego klip powstał w Nowym Jorku i który ma już ponad 30 milionów odsłon na YouTube.

Ledwie Maite rozpoczęła promocję płyty, a już dała się namówić na powrót do telenowel z „La Gata” produkowanej przez Nathalie Lartilleux, odpowiedzialnej za Nie igraj z aniołem.
Dla tego właśnie projektu Maite nagrała utwór „Vas A Querer Volver” oraz „Todo Lo Que Soy” w duecie z Alex Ubago.

„Antes muerta que Lichita” to kolejna telenowela w której Maite zagrała główną rolę. Wyprodukowana przez Rosy Ocampo dla Televisy była pierwszą telenowelą nagrywaną w standardzie – 4K. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 24 sierpnia 2015r. w Meksyku.

 • ŻYCIE UCZUCIOWE
 • Jeśli chodzi o jej życie uczuciowe, w czasach zespołu RBD związana była z gitarzystą i zarazem menadżerem RBD, niestety pomimo zaręczyn związek nie przetrwał i zakończył się zaraz po rozpadzie zepołu. w 2010 roku Maite była w 2 miesięcznym związku z Carlos de la Mota.
  Kolejnym jej partnerem był piosenkarz Mane de la Parra z którym związana była w latach 2010-2012.
  Obecnie jest w związku z producentem swojej solowej płyty Koko Stambukiem.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.