Christian Chavez

Christian Chávez urodzony jako José Christian Chávez Garza, 7 sierpnia 1983 roku w Reynosa, Tamaulipas w Meksyku. Jest aktorem oraz piosenkarzem, który swoją popularność zyskał dzięki zespołowi RBD do którego w trafił dzięki roli Giovanniego w telenoweli Rebelde. Zanim jednak pojawił się w Zbuntowanych zagrał w teli Classe 406 rolę Fercho.
W zespole śpiewa bardzo dużo solówek, jest pierwszym głosem w pierwszym anglojęzycznym singlu -”Tu Amor”. W marcu 2007 roku w Internecie pojawiły się zdjęcia przedstawiające Christiana z B.J. Murphym z którym zawarł małżeńską przysięgę w 2005 roku w Kanadzie, gdy tylko zezwolono tam na śluby homoseksualne. Po przyznaniu się do bycia odmiennej orientacji, Christian otrzymał wsparcie zarówno od zespołu jak i swoich fanów. We wrześniu 2007 Chavez został przyłapany w Nowym Jorku na kupowaniu marihuany, za co artysta przepraszał nie tylko swój zespół ale także i fanów obiecując, że podobne występki już nigdy nie będą mieć w jego życiu miejsca.
W 2008 roku Chris wystąpił w musicalu Avenida Q, a także rozpoczął kampanię przeciwko AIDS.
Po rozpadzie RBD, które nastąpiło w 2008 roku przyszła pora na karierę solową artysty.
W marcu 2010 na światło dzienne została wypuszczona pierwsza solowa płyta Christiana nosząca tytuł Almas Transparentes (Przejrzyste Dusze), która piosenkarz opisywał jako CD autobiograficzne. Pierwszym singlem promującym płytę została ballada En Dónde Estás? co w polskim języku oznacza Gdzie jesteś? Teledysk do tego utworu miał swoją premierę 14 kwietnia 2010.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.