Mundurki i szkoła

x_mundurki_1
W Elite Way School uczniowie noszą obowiązkowe mundurki, które mają kilka wersji. W pierwszej temporadzie mogliśmy obejrzeć kilka zestawów u dziewcząt jak i u chłopców. Pierwszy stój dziewcząt składa się z czarnych kozaków, dżinsowej spódniczce mini, białej koszuli z czerwonym krawatem oraz z czerwonego żakietu. Drugi strój to podobnie kozaki, czerwony krawat, błękitna koszula, czarna spódnicza i żakiet. Chłopcy także mają dwa rodzaje mundurków w pierwszej serii. Pierwsza wersja to: dżinsowe spodnie, czerwona marynarka i krawat oraz biała koszula. Drugi zestaw widoczny na zdjęciu to: biała koszula, czerwony krawat, czarna marynarka i spodnie.

x_mundurki_2
W drugiej i trzeciej temporadzie mamy dwa nowe rodzaje mundurków. Pierwszy nowy strój dziewcząt to czarne spódniczki, białe koszule czerwone krawaty i czerwone pelerynki oraz czarne kozaki. Drugi strój to spódniczki w kratę, białe koszule z bordowymi krawatami, czarne marynarki, oraz białe podkolanówki i czarne czółenka. Chłopcy natomiast mają nowość w postaci bordowych krawatów do białych koszul i czarnej marynarki i spodni.

x_ews
Bohaterzy Zbuntowanych uczą się w ekskluzywnej szkole na obrzeżach Meksyku – Elite Way School. Tak na prawdę szkołę usytułowano w ekskluzywnym i bardzo popularnym kurorcie wakacjym w Meksyku – Casa Club Bosque Real w Cuajalampa. Co znajdziemy w zbuntowanej szkole? Na pewno ważną częścią jest internat, dziewczęta nie mogą chodzić do stefy chłopców i odwrotnie. W pokojach mieszkają po 4 osoby (w 1 temporadzie po 3), każdy pokój ma garderobę i łazienkę. Każda klasa ma swoją własną salę lekcyjną a w niej własne biurka i laptopy, na korytarzach znajdują się szafki. Ważną częścią jest główny hall gdzie obywają się m.in przemówienia dyrektora. Po za tym mamy salę do ćwieczeń dla zespołu tanecznego, siłownię, salę gimanastyczną, saunę, boisko, pole golfowe, kilka basenów, stołówkę z salą bilardową, salę telewizyjną, gabinet dyrektora połączony z sekretariatem oraz pokój nauczycielski a także czytelnię. Pod szkołą znajduje się duży parking, a w podziemnych magazynach swoje próby ma zespół RBD, niegdyś rezydowała tam niesławna Loża. Szkoła otoczona jest terenami zielonymi i daleko jest do miasta. Na terenie szkoły swoje mieszkanie posiada także dyrektor Gandia gdzie mieszka z żoną.

One thought on “Mundurki i szkoła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.