Postacie

x_miaMia Colucci Careras – najpopularniejsza dziewczyna w Elite Way School. Mia jest bardzo rozpieszczoną przez ojca nastolatką. Ojciec skrywa przed nią pewną tajemnicę, ale nie chce jej wyjawić. Matka Mii zginęła w wypadku samochodowym wiele lat temu. Mia poznaje Miguela i jest nim bardzo zauroczona jednak nie chce tego okazywać, w końcu jednak miłość zwycięża, ale i tak napotkają wiele trudności na swojej drodze. Jej przyjaciółkami są Celina i Vico oraz Lupita.

x_miguelMiguel Arango Cervera – prosty chłopak pochodzący z Monterrey. Niedawno przeżył śmierć ojca i teraz chce znaleźć jego zdaniem winnego. Uważa, że tym winowajcą jest Franco Colucci i w tym celu zdobywa stypendium, rozpoczyna naukę w Elite Way School. Zakochuje się w Mii początkowo nie wiedząc czyją jest córką, dlatego walczy z tym uczuciem. W końcu poznaje prawdę o śmierci ojca i prawie nic nie może stać na drodze do szczęścia jego i Mii. Kumpluje się z Teo i Santosem.

x_robertaRoberta Pardo Rey – zbuntowana córka znanej piosenkarki. Nie może się porozumieć z matką. Aby umieścić Robertę w Elite Way School Alma grozi córce, że jeśli nie pójdzie do tej szkoły wyjdzie do ojca do Madrytu. Roberta od pierwszych dni w szkole nienawidzi Mii ze wzajemnością, a także Diega z którym w końcu połączy ją uczucie, ale padnie ofiarą zakładu, którego przez długi czas nie będzie potrafiła wybaczyć Diegowi… Roberta przyjaźni się z Lupitą i Jose Lujan.

x_diegoDiego Bustamante – syn ważnego polityka. Jest najlepszą partią w szkole i bardzo cieszy go otoczenie dziewcząt. Panicznie boi się ojca, dlatego ukrywa przed nim swoje zamiłowanie do muzyki. Jego świat burzy Roberta z którą staną się największymi wrogami, ale aby osiągnąć cel mogą nawet udawać parę, potem się okaże, że nie było to tylko udawaniem, ale Diego straci swoją miłość przez własną głupotę i długo będzie pokutował. Jego kumplami są Giovanni i Tomas.

x_lupitaGuadalupe „Lupita” Fernández – stypendyska w Elite Way School. Od początku zaprzyjaźnia się z Robertą, Jose Lujan a także z Miguelem. Z biegiem czasu zaprzyjaźni się też z Mią. Lupita jest bezkonfliktowa i bardzo uczuciowa, zawsze może liczyć na przyjaciółki a one na nią. Niestety samych kłopotów i przykrości przyprawi Lupicie jej przyrodnia siostra… Zakochana w Nico jednak ukochany wyjeźdza do Izreaela i dziewczyna długo nie może się otworzyć przed wkraczającym do jej życia Santosem.

x_giovaniJuan „Giovanni” Méndez López – nowobogacki, najzabawniejszy z uczniów i najbardziej pomysłowy. Govanni wstydzi się swojego pochodzenia i swoich rodziców. Jest najlepszym przyjecielem Diego i Tomasa. Zakochany w Mii, ale ona ma go tylko za przyjaciela, a końcu zakochuje się w Vico. Giovanni przyznaje się, że należał do Loży, ale za uratowanie życia Teo, przyjaciele mu wybaczają. Po zakończeniu związku z Vico, Giovanni bądąc wolnym strzelcem podrywa bardzo dużo dziewcząt.

One thought on “Postacie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.